Státní vlajky států světa
Státní vlajka státu Kajmanské ostrovy | Střední Amerika | Vlajka Kajmanských ostrovů | obrázky, prapory, vlaječky, symboly zemí

Státní Vlajka Kajmanských ostrovů státu Kajmanské ostrovy - Střední Amerika

Vlajka Kajmanských ostrovů

Vlajka Kajmanských ostrovů | Obrázek státní vlajky státu (země) Kajmanské ostrovy
Flag of Cayman Islands | Flagge der Cayman Islands | Bandera de las Islas Caimán

Zaujala vás uvedená Vlajka Kajmanských ostrovů? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Obrázek vlaječky země ke stažení v rozlišeníchIkona 88x44

Vlajka Kajmanských ostrovů

Ikona 32x16

Vlajka Kajmanských ostrovůInformace o zemi Kajmanské ostrovy

Uvedené informace pochází z publikace CIA The World Factbook.

Země Kajmanské ostrovy (anglicky Cayman Islands) leží v místě/kontinentě Střední Amerika. Kajmanské ostrovy má rozlohu 264 km2 a 52 560 obyvatel. Nejvýše položené místo má výšku 43 m.n.m. a jmenuje se The Bluff (Cayman Brac). Nejníže položené místo se nachází v úrovni 0 m.n.m. a jmenuje se Karibské moře. Státním zřízením je Britská královská kolonie.Hlavním městem je George Town. Kajmanské ostrovy má mezinárodní zkratku CJ.

Kajmanské ostrovy - ekonomika

Celkový hrubý domácí produkt (HDP) činí 2 250 000 000 $. Celkový hrubý domácí produkt na obyvatele přepočtený přes paritu kupní síly je 43 800 $. HDP roste tempem 1.10 % ročně. Inflace (index spotřebitelských cen) je ve výši 2.00 % ročně. Kajmanské ostrovy má 39 000 práceschopných obyvatel (z celkového počtu 52 560 lidí). Nezaměstnanost je ve výši 4.00 %. Celková výše zahraničního dluhu činí 70 000 000 USD.

Kajmanské ostrovy - demografie

Jak již bylo napsáno výše, Kajmanské ostrovy má 52 560 obyvatel. Přírůstek populace je ve výši 2.24 % za rok. Počet narozených dětí na 1000 obyvatel za rok je 12.21. Každá matka má průměrně 1.87 dětí. Výše kojenecké úmrtnosti je 6.49 .Průměrný předpokládaný věk dožití činí 80.80 let. Úmrtnost je 5.19 lidí na 1000 obyvatel za rok.

Kajmanské ostrovy - doprava a telekomunikace

Kajmanské ostrovy má 785 km silnic a 3 letišť. Je zde registrováno 116 lodí.

Počet aktivních mobilních telefonů (sim karet) v zemi Kajmanské ostrovy je 95 100. Počet aktivních pevných telefonních linek je 37 200. Kajmanské ostrovy má 23 000 uživatelů internetu, kteří mají k dispozici 23 079 internetových přípojek. Kajmanské ostrovy má přiřazenu doménu prvního řádu .ky.

Kajmanské ostrovy - energetika

Kajmanské ostrovy ročně spotřebuje 555 600 000 kWh elektrické energie. Roční produkce elektřiny je 593 500 000 kWh v elektrárnách o celkovém instalovaném elektrickém výkonu 152 600 kW. Kajmanské ostrovy exportuje 0 kWh a importuje 0 kWh elektrické energie za rok Energetický mix výroby elektrické energie je následující: fosilní paliva: 100 %, jaderná energie: 0 %, obnovitelné zdroje: 0.0 %, vodní elektrárny: 0.0 %.

Klíčová slova: vlajka, letiště, seznam, státní zřízení, přehled, ekonomika, png, obrázky vlaječek, vlaječka, doména, Střední Amerika, internetové domény, rozměry, země světa, zdarma, měna, k vytištění, Afrika, zástavy, hlavní města, obrázek, hlavní město, na web, Světové země, tapeta, Státy světa, vlaječky, mezinárodní kód, prapory, fosilní paliva

Jsme potěšeni, vaším zájmem o státní vlajky, prapory, státní symboly a vlaječky zemí světa. Tato všeobecná znalost se vám může hodit nejen při cestách do ciziny nebo o dovolené v zahraničí, ale i při zeměpisu, čtení knih, sledování seriálů nebo filmů. Vlaječky jsou k dispozici zdarma ke stažení v různých rozlišeních pro využití v dokumentech, malé ikonky lze použít jako favicon na stránky apod. Zdrojový html kód umístěný na blogu nebo jiném webu zobrazí zdarma vlajku bez nutnosti stahovat obrázek. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Pochopte prosím, že údaje nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít informace v internetové Wikipedii, kde by měly být aktuální údaje.