Státní vlajky států světa
Státní vlajka státu Britské Panenské ostrovy | Střední Amerika | Vlajka Britských Panenských ostrovů | obrázky, prapory, vlaječky, symboly zemí

Státní Vlajka Britských Panenských ostrovů státu Britské Panenské ostrovy - Střední Amerika

Vlajka Britských Panenských ostrovů

Vlajka Britských Panenských ostrovů | Obrázek státní vlajky státu (země) Britské Panenské ostrovy
Flag of British Virgin Islands | Flagge von British Virgin Islands | Bandera de las Islas Vírgenes Británicas

Líbí se vám Vlajka Britských Panenských ostrovů? Pak se podělte se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Obrázek vlaječky země ke stažení v rozlišeníchIkona 88x44

Vlajka Britských Panenských ostrovů

Ikona 32x16

Vlajka Britských Panenských ostrovůInformace o zemi Britské Panenské ostrovy

Uvedené informace pochází z publikace CIA The World Factbook.

Země Britské Panenské ostrovy (anglicky British Virgin Islands) leží v místě/kontinentě Střední Amerika. Britské Panenské ostrovy má rozlohu 151 km2 a 31 148 obyvatel. Nejvýše položené místo má výšku 521 m.n.m. a jmenuje se Mount Sage. Nejníže položené místo se nachází v úrovni 0 m.n.m. a jmenuje se Karibské moře. Hlavním městem je Road Town. Britské Panenské ostrovy má mezinárodní zkratku VI.

Britské Panenské ostrovy - ekonomika

Celkový hrubý domácí produkt (HDP) činí 853 400 000 $. Celkový hrubý domácí produkt na obyvatele přepočtený přes paritu kupní síly je 38 500 $. HDP roste tempem -0.60 % ročně. Inflace (index spotřebitelských cen) je ve výši 4.10 % ročně. Britské Panenské ostrovy má 12 770 práceschopných obyvatel (z celkového počtu 31 148 lidí). Nezaměstnanost je ve výši 3.60 %. Celková výše zahraničního dluhu činí 36 100 000 USD.

Britské Panenské ostrovy - demografie

Jak již bylo napsáno výše, Britské Panenské ostrovy má 31 148 obyvatel. Přírůstek populace je ve výši 2.44 % za rok. Počet narozených dětí na 1000 obyvatel za rok je 10.69. Každá matka má průměrně 1.22 dětí. Výše kojenecké úmrtnosti je 14.43 .Průměrný předpokládaný věk dožití činí 77.95 let. Úmrtnost je 4.82 lidí na 1000 obyvatel za rok.

Britské Panenské ostrovy - doprava a telekomunikace

Britské Panenské ostrovy má 200 km silnic a 4 letišť.

Počet aktivních mobilních telefonů (sim karet) v zemi Britské Panenské ostrovy je 46 800. Počet aktivních pevných telefonních linek je 26 800. Britské Panenské ostrovy má 4 000 uživatelů internetu, kteří mají k dispozici 505 internetových přípojek. Britské Panenské ostrovy má přiřazenu doménu prvního řádu .vg.

Britské Panenské ostrovy - energetika

Britské Panenské ostrovy ročně spotřebuje 46 500 000 kWh elektrické energie. Roční produkce elektřiny je 50 000 000 kWh v elektrárnách o celkovém instalovaném elektrickém výkonu 10 000 kW. Britské Panenské ostrovy exportuje 0 kWh a importuje 0 kWh elektrické energie za rok Energetický mix výroby elektrické energie je následující: fosilní paliva: 100 %, jaderná energie: 0 %, obnovitelné zdroje: 0.0 %, vodní elektrárny: 0.0 %.

Klíčová slova: použití, elektrická energie, prapor, HDP, ke stažení, Státní vlajky všech států, vexilologie, hrubý domácí produkt, prapory, průplavy, zdarma, energetika, wallpaper, Země světa, svg, počet obyvatel, seznam, Afrika, vlaječky, informace, k vytištění, hlavní města, Britské Panenské ostrovy, mezinárodní kód, k tisku, den nezávislosti, k vytisknutí, porodnost, praporky, Světové země

Těší nás váš zájem o státní vlajky, vlaječky, prapory, zástavy a obrázky státních symbolů zemí. Tato všeobecná znalost se vám může hodit nejen při cestách do ciziny nebo o dovolené v zahraničí, ale i při studiu zeměpisu nebo při sledování filmů a seriálů. Obrázky vlajek jsou k dispozici zadarma ke stáhnutí v řadě rozlišení pro využití v dokumentech nebo prezentacích. Malé ikony lze využít jako tzv. favicon na webové stránky apod. Pomocí uvedených html kódů lze malé vlaječky vložit přímo na webové stránky nebo blog. Uvedené informace jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizovat obsah. Zkuste též najít informace v internetové encyklopedii Wikipedia, kde by měly být aktuální údaje.