Státní vlajky států světa
Státní vlajka státu Britské Panenské ostrovy | Střední Amerika | Vlajka Britských Panenských ostrovů | obrázky, prapory, vlaječky, symboly zemí

Státní Vlajka Britských Panenských ostrovů státu Britské Panenské ostrovy - Střední Amerika

Vlajka Britských Panenských ostrovů

Vlajka Britských Panenských ostrovů | Obrázek státní vlajky státu (země) Britské Panenské ostrovy
Flag of British Virgin Islands | Flagge von British Virgin Islands | Bandera de las Islas Vírgenes Británicas

Tuto vlajku (Vlajka Britských Panenských ostrovů) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Obrázek vlaječky země ke stažení v rozlišeníchIkona 88x44

Vlajka Britských Panenských ostrovů

Ikona 32x16

Vlajka Britských Panenských ostrovůInformace o zemi Britské Panenské ostrovy

Uvedené informace pochází z publikace CIA The World Factbook.

Země Britské Panenské ostrovy (anglicky British Virgin Islands) leží v místě/kontinentě Střední Amerika. Britské Panenské ostrovy má rozlohu 151 km2 a 31 148 obyvatel. Nejvýše položené místo má výšku 521 m.n.m. a jmenuje se Mount Sage. Nejníže položené místo se nachází v úrovni 0 m.n.m. a jmenuje se Karibské moře. Hlavním městem je Road Town. Britské Panenské ostrovy má mezinárodní zkratku VI.

Britské Panenské ostrovy - ekonomika

Celkový hrubý domácí produkt (HDP) činí 853 400 000 $. Celkový hrubý domácí produkt na obyvatele přepočtený přes paritu kupní síly je 38 500 $. HDP roste tempem -0.60 % ročně. Inflace (index spotřebitelských cen) je ve výši 4.10 % ročně. Britské Panenské ostrovy má 12 770 práceschopných obyvatel (z celkového počtu 31 148 lidí). Nezaměstnanost je ve výši 3.60 %. Celková výše zahraničního dluhu činí 36 100 000 USD.

Britské Panenské ostrovy - demografie

Jak již bylo napsáno výše, Britské Panenské ostrovy má 31 148 obyvatel. Přírůstek populace je ve výši 2.44 % za rok. Počet narozených dětí na 1000 obyvatel za rok je 10.69. Každá matka má průměrně 1.22 dětí. Výše kojenecké úmrtnosti je 14.43 .Průměrný předpokládaný věk dožití činí 77.95 let. Úmrtnost je 4.82 lidí na 1000 obyvatel za rok.

Britské Panenské ostrovy - doprava a telekomunikace

Britské Panenské ostrovy má 200 km silnic a 4 letišť.

Počet aktivních mobilních telefonů (sim karet) v zemi Britské Panenské ostrovy je 46 800. Počet aktivních pevných telefonních linek je 26 800. Britské Panenské ostrovy má 4 000 uživatelů internetu, kteří mají k dispozici 505 internetových přípojek. Britské Panenské ostrovy má přiřazenu doménu prvního řádu .vg.

Britské Panenské ostrovy - energetika

Britské Panenské ostrovy ročně spotřebuje 46 500 000 kWh elektrické energie. Roční produkce elektřiny je 50 000 000 kWh v elektrárnách o celkovém instalovaném elektrickém výkonu 10 000 kW. Britské Panenské ostrovy exportuje 0 kWh a importuje 0 kWh elektrické energie za rok Energetický mix výroby elektrické energie je následující: fosilní paliva: 100 %, jaderná energie: 0 %, obnovitelné zdroje: 0.0 %, vodní elektrárny: 0.0 %.

Klíčová slova: vlaječky, Státní vlajky všech států, vlaječka, státní zřízení, obrázky, Státy světa, ikona na web, mezinárodní kód, png, Všechny země světa, vlajka, národní, zástavy, Národní prapor, k vytištění, doprava a telekomunikace, praporky, export, vexilologie, informace, prapor, průplavy, obrázek, porodnost, k vytisknutí, kojenecká úmrtnost, přehled, Země světa, tapeta, Afrika

Jsme potěšeni, vaším zájmem o státní vlajky, státní symboly zemí a jejich prapory, vlaječky. Tyto znalosti se můžou hodit při cestách do ciziny, při dovolené, ale i při studiu zeměpisu nebo při sledování filmů a seriálů. Všechny obrázky vlajek je možné zadarmo uložit v několika různých rozlišeních vhodných jak pro dokumenty (Excel, Word, Powerpoint, Libre Office), tak jako favicon na webové stránky atd. Uvedené html kódů lze malé vlaječky vložit přímo na vaše webové stránky nebo blog. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat informace na české Wikipedii, kde by měly být aktuální údaje.