Státní vlajky států světa
Přehled obrázků státních vlajek všech států a zemí světa, informace, ekonomika, obyvatelstvo.

Zajímavé odkazy, cestování, počítače a internet

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Vtípky, ftipy, fóry, černý humor, fórky, anekdoty

Zkuste vypnout! Vtípky, ftipy, fóry, černý humor, fórky, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, kameňáky, murphyho zákony, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipné hádanky, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Superhry a hry online zdarma

Běžte na superhry a hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Auta a závodní, Omalovánky, Letecké simulátory, Hannah Montana, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Střílecí hry, Logické hry, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, měny, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, geocaching, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, okresy České republiky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, země EU apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Klíčová slova: Nej hry online, Seznam přípon a koncovek souborů, weby, Nejlepší školní testy a kvízy, Mamiko Tayama, webovky, zeměpis, V, Vlajky měst Jihomoravského kraje, P, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, internet, Nejhranější online hry zdarmaMalé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma. Mj. na webu naleznete Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Akční hry, Sportovní, Logické, Bojové gamesy a tak podobně.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: vodorovné značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, vánoční filmy, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční ozdoby, Přání, PF, Vánoce, Tapeta, Monitor, Rumové řezy, Neviňátko, Slámový adventní věnec, Pokrmy, Svíčky, Recepty, Adventní svícen, Adventní kalendář, Pro děti, Ježíšek, Štědrý den, Adventní neděle, Korálky, Zima, Advent, Ohňostroj, Vánoční filmy, LED svíčky, Vánoční svařák, Šišky, Samolepky, Adventní trhy, Jídlo, Vánoční trhy, Cesmína apod.

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma . Naleznete zde Logické hry, Závody aut, Animace, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Strategie, Sportovní hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Akční hry, Pro dívky, Bojové hry a tak dále.

Keywords:zdarma, Vlajky zemí světa, Online adventní magazín, Obrázky na plochu počítače, World Flags, URL, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Ilustrační obrázky, Kde koupit levné letenky?, F, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Hry pro kluky

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak přehrát, čím zobrazit, jak spustit, jak otevřít, v čem upravit, jak konvertovat, jak převést, jak exportovat, v čem spustit, čím prohlížet soubory těchto typů: šablony dokumentů, obrazy disků, grafiku, konfigurační soubory, komprimace dat, internet a web, dokumenty, písma, fonty, spustitelné soubory, hudební audio soubory, video soubory, koncovky souborů apod.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Informace, cestování, počítače a internet

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Klíčová slova: Tapety do mobilu, multimédia, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vymalovánky k tisku, odkazy, zadarmo, Wallpapers na PC ke stažení, Striptease, Vlajky států světa, humor, Přehled souborových přípon, odkaz

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, výstražné značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Federace USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Connecticut, Texas, Kalifornie, Tennessee, Louisiana, Jižní Karolína, Nové Mexiko, Nevada, Pensylvánie, Indiana, Florida, Virginie, Oklahoma, Michigan, Georgie, Havaj, Nebraska, Rhode Island, Severní Dakota, Maryland, Massachusetts, Arkansas, Maine, Delaware, New Hampshire, Wisconsin atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Výroky, přísloví, myšlenky, aforismy, moudra, motta, bonmoty

Citáty slavných osobností, Výroky, přísloví, myšlenky, aforismy, moudra, motta, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o ženách od různých známých osobností.

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Bojové hry, Akční hry, Karetní hry, Postřehové hry, Animace, Hry pro děti, Logické hry, Relaxační hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Adventury, Sportovní hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Pro dívky a tak dále.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, volný čas, Vánoční magazín, Topmodelky a celebrity, linky, hyperlinky, Prapory regionů a království, Freeware, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, kuriozity, info

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, výstražné značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Federace USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Connecticut, Texas, Kalifornie, Tennessee, Louisiana, Jižní Karolína, Nové Mexiko, Nevada, Pensylvánie, Indiana, Florida, Virginie, Oklahoma, Michigan, Georgie, Havaj, Nebraska, Rhode Island, Severní Dakota, Maryland, Massachusetts, Arkansas, Maine, Delaware, New Hampshire, Wisconsin atd.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Zlatý slavík, Křesťanství, Exilový prezident, Boston Bruins, Komik, Olympijský vítěz, Archivář, Kněz, Olympijští vítězové, Habsburkové, Generalissimus, Country, Němci, Válka, Esejista, Česká královna, Scénárista, Poslanec, Masový vrah, Architekt, Nežijící, Vojáci, Renesance, Básník, Imitátor, Spisovatel, Stoletá válka, Orlík, AIDS, Ekonom, Žhavé výstřely, Sebevražda, Dramatik, Novinář, Fotograf, Žijící apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Tapety do mobilu - full HD pozadí na PC

Dále vám doporučujeme: Tapety do mobilu. lze použít v notebook, ultrabook, smartphone, monitor, tablet, phablet, mobilní telefon, počítač, displej, obrazovka počítače, PC a pro operační systémy Mac, Linux Xubuntu, Lubuntu, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Microsoft Windows 8, Windows NT, BlackBerry OS, Windows XP, macOS. Full HD tapety ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, rostliny, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, zvířata, hudební tapety, sportovní pozadí. Zvolit si můžete z velikostí 360x760, 412x846, 1800x1440, 1440x2560, 1024x600, 1440x900, 1440x960, 360x640, 1280x854, 768x1024, 1080x1800, 1280x800, 1280x1024, 2160x3840, širokoúhlé 1366x768, 1280x768 atd.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Klíčová slova: doporučujeme, F, V, Nejhranější hry online, Prapory českých měst, Online omalovánky, Biografie známých osobností, cestování, Skvělé hry online zdarma, Online životopisy, biografie slavných osobností, školství, Stručný slovník pojmů a termínů, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám,

Jeden fór na závěr. Vtip Kdo chce pít: Kdo chce rum pít, hůl si vždycky najde.

Další odkazy:

Partnerské weby
Texty blahopřání
Tipy na zajímavé weby
Paris Saint-Germain F.C.
Doporučené odkazy
Přání a přáníčka
Naše tipy
Obrázky k svátku, texty k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: seznam, Národní prapor, k tisku, datum vzniku, k vytisknutí, kontinet, svg, silnice, obrázek, ekonomika, Zajímavé odkazy, cestování, počítače a internet, Státní vlajky všech států, prapory, demografie, k vytištění, Afrika, přehled, velikost populace, vlajka, Všechny země světa, pozadí, hlavní město