Státní vlajky států světa
Přehled obrázků státních vlajek všech států a zemí světa, informace, ekonomika, obyvatelstvo.

Zajímavé odkazy pro děti i dospělé

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Česká královna, Hudebnice, Voják, Slováci, Skladatel, Pittsburgh Penguins, Svatý, Herec, Královna, Sebevražda, Starověký Egypt, Country, Fotograf, Císař, Olympijští vítězové, Prezidenti, Pedagog, Vládce, Rakousko-Uhersko, Vojáci, AIDS, Žijící, Normalizace, Mluvčí, Diplomat, Miliardáři, Rock ‚n‘ Roll, Nobelova cena, Slovák, Komunista, Egypt, Životopis, Podnikatel, KSČ, Masový vrah, Hokej apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Náš tip pro děti i dospělé

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Vánoční magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak se podívejte Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Stromeček, Láska nebeská, Slámový adventní věnec, Hostina, Píseň, Tichá noc, Skleněné ozdoby, Květiny, Ostrava, Dárky, Historické ozdoby, Vánoční svíčky, Linecká kolečka, K Vytisknutí, Recepty, Německy, Text, Windows, Bůh, Vánoční tapety, Vosí hnízda, Jmenovka, Film, Keramika, Brno, Jedle, Václavské náměstí, Samolepky, Papírové ozdoby, Vánoční koule, Jezulátko apod.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: pro dospělé, linky, Pozadí na plochu počítače, Obrázky vlajek států světa, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, kuriozity, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, tipy, Arsenal FC England, humor, Přehled souborových přípon, F, volný časSuper online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky atd.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Informace pro děti i dospělé

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Keywords:webové stránky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Superhry a hry online zdarma, Ilustrační obrázky, Arsenal Football England, školství, Online vánoční webzine, hyperlinky, Inzeruj, inzerce zdarma, Přehled souborových přípon, Online biografie, životopisy osobností, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií zločin a právo, lékařství, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, poruchy, záliby, umělci, národnost, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, politici, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, filozofie, přezdívky, psychologie, fikce a fantasy, mytologie, státní správa atd.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Hlášky, moudrosti, bonmoty, výroky, myšlenky, moudra, přísloví

Citáty slavných osobností, Hlášky, moudrosti, bonmoty, výroky, myšlenky, moudra, přísloví, . Mj. na webu naleznete citáty o odvaze, citáty o zdraví, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o člověku od různých známých osobností.

Klíčová slova: A, Nejlepší online hry zdarma, Dopravní značky, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, Super online kvízy, internet, Tapety na PC, Obrázky k vybarvení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, F, B, Počítačové tapety pro Windows

Onlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Střílečky, Závodní, Vánoční online hry, Klasické, Oddechové, Bojové online gamesy, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Logické, Velikonoční hry, Karetní a podobně.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Internet, síť pro děti i dospělé

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Superhry a hry online zdarma

Běžte na superhry a hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové gamesy, Postřehové, Logické, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Online vánoční webzine - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Rostliny, Kavkazská jedle, Vánoční ozdoby, Silvestr, Ježíš Kristus, Vánoční svařák, Atmosféra, Vánoční stromek, Vánoční hvězda, Vánoční tapety, Desktop, K Vytisknutí, Vídeň, Špalda, Santa, Staroměstské náměstí, Jingle Bells, Vánoční dekorace, Popelka, Vánoční filmy, Schleich, Televize, Košíčky, Obrazovka, Jmenovka, Vinná klobása, Borovice, Osvětlení do oken, Brno, Štědrý večer, Vykrajovátka apod.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové online gamesy, Klasické, Karetní, Závodní, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Pro dívky, Logické, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Strategie a podobně.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, Ilustrace, obrázky, počítače, Poker Kartenspielen, Slovník pojmů Co je to?, Dopravní značky, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Zlatan Ibrahimović, Online geografické testy zdarma bez registrace, odkazy, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Onlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Střílečky, Závodní, Vánoční online hry, Klasické, Oddechové, Bojové online gamesy, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Logické, Velikonoční hry, Karetní a podobně.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, vodorovné značení, výstražné značky, značky upravující přednost apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Klíčová slova: doporučujeme, H, webovky, Vlajky států USA, zajímavosti, Onlinovky - online hry, internetové stránky, info, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Onlinovky zdarma, odkaz, Draw poker,

Několik fórů na závěr. Vtip Hřebík: Mirek jezdil po zábradlí, nevšiml si hřebíku, teďka mluví tenkým hláskem, chybí mu kus pytlíku.

Život je to, co se stane, když vám ukradnou notebook a ztratíte telefon.

Další odkazy:

Partnerské weby
Texty přáníček k svátku podle jmen
Doporučené odkazy
Open format
Naše tipy
Casino
Zajímavé internetové odkazy
Andrés Iniesta
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: vexilologie, vodní elektrárny, zdarma, hrubý domácí produkt, ikona na web, hlavní město, tapeta, přístavy, přehled, rozloha, na web, Přehled státních praporů, seznam, nejnižší bod, obrázky, Státní prapory zemí, k tisku, porodnost, pozadí, kanály, vlaječky, Obrázky vlaječky zemí