Státní vlajky států světa
Přehled obrázků státních vlajek všech států a zemí světa, informace, ekonomika, obyvatelstvo.

Zajímavé odkazy, technika, kultura, informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Filozof, Francie, Žijící, Miliardáři, New Jersey Devils, Životopis, Poslanci, Faraon, Slováci, Voják, Komunisté, Mim, Trenérka, Herec, Vojevůdce, Prezident USA, Císař, Komik, Textař, Novinář, Podnikatel, Washington Capitals, Ministři, Pop, Máj, Orlík, Česká královna, Stoletá válka, Hudebnice, Zpěvačky, Dramatik, Vládce, Brno, Maršál, Prezidenti, Rakousko-Uhersko apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Informace, technika, kultura, informace

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: záliby, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, historie, lékařství, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, osobnosti, politika, věda, politici, školství, státní správa, přezdívky, podnikání a podnikatelé, rodinné vztahy, sport, fikce a fantasy, umělci, křesťanství, filozofie atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Klíčová slova: zadarmo, Stručný encyklopedický slovník, Online geografické testy zdarma bez registrace, kuriozity, Kasína, zeměpis, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, zajímavosti, Yemen, odkaz, pro dospělé, Kliparty pro dokumenty, Životopisy slavných osobnostíŽivotopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, světoví i domácí politici, herci a herečky, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Miliardář, Hudba, Kancléř, Florida Panthers, Antropolog, Herec, Kladno, Český slavík, Dramatik, Zpěvačka, New York Rangers, Brno, Imitátor, Architekt, NHL, Továrník, Básník, Prezidenti ČR, Habsburkové, Malíř, Ministři, Textař, Poslanec, Čeští králové, Zpěvačky, Podnikatel, Vrah, Slovenští prezidenti, Upálen, Češi, Hudebnice, Atentát, Historik, Žhavé výstřely, KHL, Egypt apod.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země východní Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Třásně, Samolepky, Vídeňský punč, Ježíš Kristus, Husarské knoflíky, Adventní svícen, Alkoholový kalendář, Vosí hnízda, Slámový adventní věnec, Ohňostroj, Smrk, Desktop, Neviňátko, Vánoční koule, PF, Atmosféra, Recepty, Advent, Německy, Strom, K Vytisknutí, Štóla, Vídeň, Jmenovky, Vánoční koledy, Kinder, Láska nebeská, Vánoční tapety, Vánoční ozdoby, Betlém, Špalda apod.

Hlášky, přísloví, motta, aforismy, bonmoty, moudrosti, moudra

Citáty slavných, Hlášky, přísloví, motta, aforismy, bonmoty, moudrosti, moudra, . V této rozsáhlé kolekci naleznete přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Keywords:Super online hry zdarma, linky, internet, Státní prapory zemí světa, Fond d écran, Dopravní značky, Online hry zdarma, školství, Windows wallpapers na PC, Prapory českých měst, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Pozadí na tablet

Super online flash hry

Vyzkoušejte super online flash hry . Naleznete zde Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Vaření a smažení, Auta a závodní, Barbie hry, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Deskovky, Hannah Montana, Hry s koňmi, Oddechové hry, Letecké simulátory, Adventury, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Arkády a plošinovky apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Logické, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Sportovní, Postřehové, Akční hry a tak podobně.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - wallpapers na PC ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapers na zdarma PC ke stažení. vhodné pro PC, notebook, tablet, monitor, phablet, smartphone, displej, mobil, mobilní telefon, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy BlackBerry OS, macOS, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Windows 95, Windows XP, Windows 10, Mac. Obrázky ke stažení z kategorií wallpapery, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, rostliny, adventní a vánoční tapety, auta, noční města, voda a bubliny, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, zvířata, psi a štěňátka, letadla, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, operační systémy, Windows. Dostupné velikosti jsou 1280x854, 393x786, 640x480, 360x760, 1440x960, 2048x1080, 1800x1440, 1536x864, 1280x1024, 320x568, 1080x1800, 2048x1536, 412x846, 854x480, 1024x600, 375x667 atd.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Fórky, vtipné texty, kameňáky, anekdoty, černý humor, ftipy

Zkuste vypnout! Fórky, vtipné texty, kameňáky, anekdoty, černý humor, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Windows, O manželství, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, O mužích, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O ekonomech, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O ženách, Frky o tchýních, O důchodcích, Frky ze života, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech apod.

Klíčová slova: A, M, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nikki Cox, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Obrázky zdarma, Americké federální vlajky, Anastacia, internetové stránky, Životopisy slavných osobností, Full HD pozadí ke stažení, zdroje informací

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Náš tip, technika, kultura, informace

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Klíčová slova: Vlajky jednotlivých států USA, tipy, cestování, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, Seznam souborových přípon, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky k svátku a k jmeninám, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, multimédia, Nejlepší zeměpisné kvízy

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Síť, technika, kultura, informace

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: český jazyk, stavebnictví, literatura, materiály, kultura, internet, jídlo, software, náboženství a křesťanství, sport, matematika, cestování, technika, latina, nemoce, ekonomie a ekonomika, filozofie, zločin a právo, různé, politika, příroda, chemie, účetnictví, fyzika atd.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, symboly, smajlíci a emotikony, láska, zvířata, ženy a dívky, muži, nápoje, ptáci, nástroje a přístroje, věda, dopravní prostředky, mapy, sport, náboženství, ovoce, stavby, přístroje, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, halloween, jídlo a nápoje atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, zahraniční značky apod.

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Jižní Dakota, Maine, Havaj, New Hampshire, Minnesota, Colorado, Nebraska, Nové Mexiko, Maryland, Virginie, Georgie, Montana, Tennessee, Jižní Karolína, Arkansas, Delaware, Wisconsin, Wyoming, Alabama, Mississippi, Vermont, Utah, Oklahoma, Illinois, Kentucky, Západní Virginie atd.

Klíčová slova: Nejhranější online testy a kvízy, webovky, Super online flash hry, výukové pomůcky, Vlajky zemí světa, Ekonomie, Karl Marx, weby, H, hyperlinky, webové stránky, Staré hry online, Online vánoční webzine, Online omalovánky Sport pro děti,

Jeden fór na závěr. Vtip Poslední vůle: "Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Tapety na plochu stavby
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení
Partnerské weby
Omalovánky k vytištění pro děti
Tipy na zajímavé weby
Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: wallpaper, věk dožití, praporky, přístavy, vlaječka, obrázky vlaječek, ke stažení, počet obyvatel, Zajímavé odkazy, technika, kultura, informace, Státy, vlaječky, import, použití, energetika, vexilologie, kojenecká úmrtnost, k tisku, státy, na web, Státní prapory zemí, obrázky, nejnižší bod