Státní vlajky států světa
Přehled obrázků státních vlajek všech států a zemí světa, informace, ekonomika, obyvatelstvo.

Zajímavé odkazy, hry i všeobecné informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země Afriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie apod.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj apod.

Vtípky, fórky, kameňáky, fóry, ftipy, anekdoty

Chcete se uvolnit? Vtípky, fórky, kameňáky, fóry, ftipy, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O ženách, Vtipné hádanky, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O Somálcích, O důchodcích, O ekonomech, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O škole, O Windows apod.

Klíčová slova: multimédia, Slovník pojmů Co je to?, zábava, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Jarmark, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, odkaz, pro dospělé, Adventní svícen, webovky, Superhry a hry online zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Kliparty pro dokumentyNestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak vytvořit, čím prohlížet, jak spustit, jak importovat, v čem upravit, kterak editovat, jak exportovat, jak převést, jak přehrát, jak otevřít soubory těchto typů: hudební audio soubory, obrazy disků, písma, fonty, internet a web, video soubory, komprimace dat, šablony dokumentů, konfigurační soubory, koncovky souborů, dokumenty, grafiku, systémové soubory apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Keywords:Přehled zkratek a akronymů, Obrázky, kliparty, Nejlepší online hry zdarma, Wallpapers na PC ke stažení, Štědrej večer nastal, Seznam zemí světa a jejich vlajky, URL, zajímavosti, Vánoční dekorace, Americké federální vlajky, zdarma, Obrázky ke stažení

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Free game online hry

Běžte na free game online hry . Naleznete zde Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Barbie hry, Deskovky, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Logické hry, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Farmářské hry, Omalovánky, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky apod.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Kameňáky, fóry, vtipy, černý humor, vtipné texty, vtípky

Potřebujete se uvolnit? Kameňáky, fóry, vtipy, černý humor, vtipné texty, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Frky ze života, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, O mužích, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O důchodcích, O manželství, O Windows, O Slovácích, O ženách apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky apod.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie, školství, info, Omalovánky k vybarvení zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, V, Online vánoční webzine, Tipy na adventní trhy, hyperlinky, Dopravní značení, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Free game online hry

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, muži, symboly, ovoce, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, mapy, přístroje, Vánoce a Advent, náboženství, zvířata, osobnosti a lidé, sport, láska, stavby, hudba, halloween, zelenina, smajlíci a emotikony, věda, ptáci, hmyz atd.

Informace, hry i všeobecné informace

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií obecné zkratky, státy usa, politické strany a hnutí, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, měny, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, týmy NHL apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Oklahoma, Washington, Missouri, Georgie, Idaho, Utah, Severní Dakota, Západní Virginie, Connecticut, Severní Karolína, Aljaška, Wyoming, Louisiana, Mississippi, Wisconsin, Kansas, Minnesota, Rhode Island, Vermont, Maryland, Massachusetts, Michigan, Iowa, Kalifornie, Jižní Dakota, Arkansas atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: latina, internet, jídlo, chemie, školství, literatura, fyzika, rostliny, různé, účetnictví, lékařství a medicína, sport, matematika, cestování, bankovnictví, materiály, zločin a právo, věda, nástroje, politika, filozofie, hardware, psychologie, nemoce atd.

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, významné osobnosti, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Malíř, AIDS, Zlatý slavík, Nežijící, Životopis, Romantismus, Masový vrah, Vražedkyně, Philadelphia Flyers, Fotograf, Rakousko-Uhersko, Vrah, Právník, Historik, Boston Bruins, Komunisté, První republika, Básník, Slovák, Miliardáři, Závodník, Prezident USA, Starověký Egypt, Exilový prezident, Slováci, Itálie, Dallas Stars, Američan, Protektorát, Sochař, Esejista, Mluvčí, Poslanec, Královna, Máj, Skladatel apod.

Klíčová slova: K, V, pro děti, Vánoční betlém, Nejlepší školní testy a kvízy, webové stránky, Členské země americké federace, Vánoční dekorace, Seznam souborových přípon, linky, doporučujeme

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, muži, symboly, ovoce, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, mapy, přístroje, Vánoce a Advent, náboženství, zvířata, osobnosti a lidé, sport, láska, stavby, hudba, halloween, zelenina, smajlíci a emotikony, věda, ptáci, hmyz atd.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Pozadí na PC ke stažení - obrázky na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC ke stažení. vhodné pro ultrabook, obrazovka počítače, PC, phablet, tablet, notebook, počítač, displej, mobil, monitor, smartphone a pro operační systémy OSX, Chrome OS, Windows Me, Lubuntu, Windows 98, Red Hat Linux, Windows NT, macOS, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Linux Ubuntu. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: dopravní prostředky, jídlo a nápoje, voda a bubliny, zvířata, sportovní pozadí, květiny, kytky, rostliny, hudební tapety, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, wallpapery, adventní a vánoční tapety, auta, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, příroda, krajina, budovy a stavby. Vyberte si rozměr z 1600x2560, 1920x1280, 1366x1024, 1600x1200, 1680x1050, 320x568, 1152x768, 1280x960, 1440x2560, 2560x2048, 412x846, 2160x3840, 854x480, 375x667, 1536x2048, hi res 2560x1920 atd.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako stavby, hmyz, mapy, nápoje, smajlíci a emotikony, náboženství, osobnosti a lidé, zvířata, nástroje a přístroje, muži, ovoce, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, přístroje, hudba, halloween, květiny, sport, zelenina, ženy a dívky atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, mytologie, nadpřirozené osoby, zločin a právo, křesťanství, osobnosti, školství, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, národnost, přezdívky, vlastnosti, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, záliby, umělci, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, politici atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: kuriozity, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, weby, volný čas, Státní prapory států světa, Flags of the world, počítače, Biografie známých osobností, zadarmo, humor, Adventní magazín, odkazy, Blahopřání k MDŽ,

Jeden fór na závěr. Vtip Překvapení pro tatínka: Maruška přijde s pláčem za otcem, že je v tom. A s význačnou osobou. Otec se zhrozi, snad ne s mistrem? "Ne," říká Maruška, "mistr se mu, když ho uvidí, slušně pokloní." "Tak snad ne s vedoucim odděleni?" "Ne, vedouci se mu také hluboce klaní." "Holka nešťastná, snad ne s ředitelem? Anebo, proboha, s nějakým ministrem?" " Ne, tatinku, ten se mu také každý rok hluboce klaní." "Tak s kým??? S prezidentem?" "Ale ne, ten se mu také chodí často poklonit! S neznámým vojínem."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Pozadí na plochu Windows
Doporučené odkazy
Jak má probíhat Štědrý večer?
Naše tipy
Jmenovka na vánoční dárky zdarma ke stažení a vytištění
Partnerské weby
Country flags
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: vexilologie, informace, vlaječky, ekonomika, prapor, Všechny země světa, tapeta, hlavní města, k vytištění, kojenecká úmrtnost, pozadí, Státní vlajky všech států, k vytisknutí, datum vzniku, vlaječka, průplavy, obrázek, mezinárodní kód, na web, export, seznam, obnovitelné zdroje