Státní vlajky států světa
Přehled obrázků státních vlajek všech států a zemí světa, informace, ekonomika, obyvatelstvo.

Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií obecné zkratky, státy usa, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, měny, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, okresy České republiky, mezinárodní organizace, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, geocaching, úřady a ministerstva apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako poruchy, filozofie, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, národnost, osobnosti, mytologie, rodinné vztahy, lékařství, umělci, školství, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, politika, nadpřirozené osoby, přezdívky, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, profese a zaměstnání atd.

Informace, všeobecné informace zdarma

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Liberecký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj apod.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, F, pro děti, Online vánoční webzine, Tipy na vánoční dárky, Nejlepší školní testy a kvízy, Obrázky zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Santa, M, humor, odkaz, tipyDopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, hmyz, halloween, náboženství, auta, mapy, muži, rostliny, ženy a dívky, hudba, přístroje, jídlo a nápoje, láska, zelenina, věda, dopravní prostředky, sport, stavby, nástroje a přístroje, nápoje atd.

Keywords:webovky, doporučujeme, Wallpapers na plochu PC, weby, Mezinárodní den žen, Hry pro dívky online, volný čas, školství, Tenisové tapety na plochu PC, Státní prapory všech zemí, Tapety na PC zdarma ke stažení, pro dospělé

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, v čem upravit, jak importovat, čím prohlížet, jak exportovat, jak otevřít, jak konvertovat, jak přehrát, v čem spustit, čím zobrazit, kterak editovat soubory z následujících kategorií: zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, šablony dokumentů, písma, fonty, internet a web, komprimace dat, spustitelné soubory, hudební audio soubory, koncovky souborů, systémové soubory, dokumenty, konfigurační soubory apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Síť, všeobecné informace zdarma

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Wallpapers na plochu PC - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na plochu PC. doporučujeme pro monitor, mobil, smartphone, displej, počítač, ultrabook, PC, tablet, notebook, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Mac, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, OSX, Linux Ubuntu, SUSE Linux, Windows NT, Windows 98, Apple iOS (iPhone), Slackware, Lubuntu. Wallpapery na tablet jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, ptáci, Formule 1, fraktály, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, květiny, fantasy, nature - příroda, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, flóra, stromy, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos. Dostupné velikosti jsou 1024x600, 360x760, 800x600, 1080x1920, 2160x3840, 1200x1920, 1280x1024, 1600x900, 360x640, 1536x2048, 1366x768, 1280x800, HD 1280x720, 1152x768, 768x1024, 854x480 atd.

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Washington, Arkansas, Vermont, Jižní Dakota, Havaj, Colorado, Oklahoma, Montana, Aljaška, Západní Virginie, Connecticut, New York, Nové Mexiko, Alabama, Pensylvánie, Ohio, Delaware, Texas, Wisconsin, Nebraska, Kentucky, Illinois, Severní Dakota, Kansas, Michigan, Wyoming atd.

Klíčová slova: internetové stránky, internet, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Madonna, Nejlepší hry pro dívky, Seznam vlajek amerických států, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Vtipy, odkazy, Vánoční magazín, Super online hry zdarma, K

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, ptáci, věda, mapy, muži, jídlo a nápoje, květiny, náboženství, zelenina, ženy a dívky, osobnosti a lidé, halloween, přístroje, ovoce, sport, dopravní prostředky, auta, smajlíci a emotikony, hmyz, symboly, láska, stavby, nástroje a přístroje atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: zdarma, hyperlinky, Wallpapers na plochu PC, Milla Jovovich, Přehled souborových přípon, zadarmo, V, Ježíš Kristus, cestování, Stručný slovník pojmů a termínů, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, ptáci, věda, mapy, muži, jídlo a nápoje, květiny, náboženství, zelenina, ženy a dívky, osobnosti a lidé, halloween, přístroje, ovoce, sport, dopravní prostředky, auta, smajlíci a emotikony, hmyz, symboly, láska, stavby, nástroje a přístroje atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií literatura, internet, cestování, příroda, zkratky, bankovnictví, sport, počítače, účetnictví, různé, stavebnictví, náboženství a křesťanství, latina, chemie, materiály, kultura, lékařství a medicína, hardware, ekonomie a ekonomika, psychologie, politika, školství, software, fyzika atd.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky atd.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové gamesy, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Sportovní, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Postřehové a tak podobně.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, multimédia, info, Onlinovky zdarma, linky, Vánoční betlém, Online zeměpisné testy zdarma, Online biografie, životopisy osobností, zdroje informací, M, URL, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Tapety na plochu PC,

Jeden fór na závěr. Vtip Muž jako zvíře: Najvšestrannejšie zviera je muž, pretože: - keď je zaľúbený, je somár - keď sa ožení je vôl - keď sa neožení, je osamelý vlk - keď podvedie manželku, je neverný pes - keď ho podvedie manželka, je paroháč - keď sa znovu ožení, tak sa to nedá porovnať s ničím, lebo také sprosté zviera na svete neexistuje!

Další odkazy:

Naše tipy
Pravá vánoční zábava
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky k vytištění
Doporučené odkazy
Vánoční koleda Narodil se Kristus Pán
Partnerské weby
Štědrej večer nastal
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: obrázky, Přehled státních praporů, pozadí, přístavy, png, země světa, prapory, porodnost, zdarma, státy, pozadí, demografie, ikona na web, fosilní paliva, vlajka, průplavy, vlaječky, národ, Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma, Seznam státních vlajek, vlaječka, Státní symboly