Státní vlajky států světa
Přehled obrázků státních vlajek všech států a zemí světa, informace, ekonomika, obyvatelstvo.

Tipy na zajímavé weby, informace, cestování, volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Bonmoty, myšlenky, rčení, přísloví, moudra, motta, moudrosti

Citáty slavných osobností, Bonmoty, myšlenky, rčení, přísloví, moudra, motta, moudrosti, rozdělené kategorií: citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o svobodě, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o smrti od různých známých osobností.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Informace, informace, cestování, volný čas

Webové html5 hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové html5 hry zdarma. Mj. na webu naleznete Závodní moto hry, Postřehové, Karetní hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Bojové gamesy a tak podobně.

Seznam vlajek amerických států

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Utah, New Hampshire, Kentucky, Idaho, Maryland, Jižní Karolína, Jižní Dakota, Arkansas, Michigan, Severní Karolína, Oregon, Západní Virginie, Montana, Arizona, Nové Mexiko, Illinois, Iowa, Georgie, Florida, Havaj, Indiana, Louisiana, Kalifornie, Vermont, Massachusetts, Alabama atd.

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země střední Asie, země východní Asie, státy jižní Ameriky apod.

Klíčová slova: F, hyperlinky, weby, zdarma, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, webové stránky, Databáze osobností Kdo je to?, volný čas, Tipy na vánoční dárky, Přehled zkratek a akronymů, Dopravní značky, Webové online hry zdarma, doporučujemeTip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, významné osobnosti, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Atentát, Režisér, Rock ‚n‘ Roll, Masový vrah, Pop, Druhá světová válka, Básník, Žijící, Vojáci, Poslanci, ČSSD, Architekt, Prezidenti ČR, Sci-fi, New York Rangers, Teolog, Textařka, Francie, Boston Bruins, Američan, Rakousko-Uhersko, Husité, Antropolog, Ital, Křesťanství, Hejtmani, Poprava, Prezident USA, Diplomat, Politik, Miliardář, Mluvčí, Rétorika, Charta 77, Kancléř, Vražedkyně apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby, věda, poruchy, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, filozofie, podnikání a podnikatelé, státní správa, profese a zaměstnání, křesťanství, přezdívky, národnost, mytologie, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, sport, osobnosti, zločin a právo, umělci, fikce a fantasy, psychologie atd.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Keywords:Hry pro nejmenší děti online zdarma, Webové html5 hry zdarma, Seznam vlajek měst České republiky, Databáze osobností Kdo je to?, Online omalovánky Sport pro děti, cestování, humor, tipy, Vánoční samolepky a jmenovky zdarma k tisku, Webové html5 hry zdarma, Kliparty pro Office, Hry pro dívky online

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - obrázky na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. doporučujeme pro ultrabook, monitor, displej, notebook, tablet, phablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, mobil, smartphone, počítač a pro operační systémy Chrome OS, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Windows 2000, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, Java ME, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Windows NT. Full HD wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako auta, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, budovy a stavby, operační systémy, Windows, noční města, zvířata, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, wallpapery, rostliny, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, letadla, 3D a Abstraktní. Mnoho verzí a velikostí jako 1080x1800, 1920x1280, 1536x2048, 375x812, 2560x1600, 1800x1440, 360x640, 1920x1200, širokoúhlé 1366x768, 1024x768, 800x1280, 1152x864, 1280x1024, Full HD 1080x1920, 1152x768, 1440x960 atd.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Klíčová slova: B, Státní prapory všech zemí, webovky, World flags, Přehled formátů souborů, Seznam vlajek amerických států, školství, Wayne Rooney, Dopravní značky, URL, Online testy a kvízy zdarma, Nejlepší obrázky na plochu zdarma

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako žurnalisté a novináři, národnost, umělci, křesťanství, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, osobnosti, školství, politici, vlastnosti, historie, zločin a právo, fikce a fantasy, sport, státní správa, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako smajlíci a emotikony, muži, hudba, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, ženy a dívky, sport, nástroje a přístroje, hmyz, dopravní prostředky, ptáci, Vánoce a Advent, květiny, zelenina, náboženství, auta, láska, stavby, osobnosti a lidé, přístroje, ovoce, jídlo a nápoje atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak konvertovat, v čem spustit, kterak editovat, jak převést, jak exportovat, čím zobrazit, jak importovat, jak vytvořit, jak otevřít, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, koncovky souborů, internet a web, systémové soubory, hudební audio soubory, video soubory, obrazy disků, komprimace dat, šablony dokumentů, grafiku, dokumenty apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj apod.

Klíčová slova: Státy a jejich prapory, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online adventní magazín, Vánoční moučník štóla, zábava, Online geografické testy zdarma bez registrace, výukové pomůcky, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., Tapety na plochu PC, A, info

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako žurnalisté a novináři, národnost, umělci, křesťanství, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, osobnosti, školství, politici, vlastnosti, historie, zločin a právo, fikce a fantasy, sport, státní správa, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. V této jedinečné sbírce naleznete Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země střední Asie, země Severní Ameriky, země Afriky, státy jižní Ameriky apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Webové online hry zdarma

Zapařte si webové online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Akční hry, Strategie, strategické hry, Logické, Karetní hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Klíčová slova: Online hry zdarma, internet, Nejlepší školní testy a kvízy, internetové stránky, Wallpapers na PC ke stažení, Elisha Cuthbert, zdroje informací, multimédia, odkaz, linky, Webové html5 hry zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Přání k narozeninám,

Jeden fór na závěr. Vtip Pes: Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Tipy na Štědrý den
Naše tipy
Vánoční svícen jako oblíbená dekorace
Doporučené odkazy
Samolepky na dárkyk vytištění na tiskárně
Partnerské weby
Honduras
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: obrázek, Státní vlajka, vlaječky, prapory, praporky, Všechny země světa, tapeta, Národní prapor, Tipy na zajímavé weby, informace, cestování, volný čas, země světa, pozadí, Země světa, prapory, ekonomika, k vytištění, veřejný dluh, ikona na web, věk dožití, použití, export, wallpaper, Státní symboly, rozměry, státy