Státní vlajky států světa
Přehled obrázků státních vlajek všech států a zemí světa, informace, ekonomika, obyvatelstvo.

Tipy na zajímavé weby, technika, zábava, informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: firmy a společnosti, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, geocaching, mezinárodní organizace, země EU, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak převést, v čem spustit, jak spustit, kterak editovat, čím prohlížet, jak importovat, čím zobrazit, jak přehrát, jak otevřít, v čem upravit soubory následujících typů: písma, fonty, obrazy disků, dokumenty, video soubory, komprimace dat, grafiku, hudební audio soubory, konfigurační soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Klíčová slova: zajímavosti, H, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, multimédia, Rachel Stevens, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, A, info, Vánoční svíčky, zadarmo, zeměpis, URL, MObrázky na PC ke stažení - full HD wallpapers na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na PC ke stažení. jsou vhodná pro notebook, mobil, ultrabook, phablet, počítač, displej, tablet, monitor, PC, smartphone, obrazovka počítače a pro operační systémy Slackware, Windows NT, Windows 10, OSX, Mac, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Lubuntu, Java ME. Obrázky ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fraktály, nature - příroda, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, ptáci, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, květiny, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, Formule 1, vesmír, kosmos, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen. Zvolit si můžete rozměry HD 1280x720, 1600x900, 1080x1800, 1280x854, 1024x600, 1440x2560, 768x1024, 2560x1600, 320x568, 1920x1280, 1600x900, 1920x1200, 800x1280, 1152x1920, 2048x1536, 1200x1920 atd.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Síť, technika, zábava, informace

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, sport, láska, stavby, auta, rostliny, přístroje, dopravní prostředky, zvířata, věda, ptáci, ovoce, muži, mapy, zelenina, květiny, hudba, hmyz, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, náboženství atd.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Filozof, Gymnasté, KSČ, Antropolog, Stoletá válka, Protektorát, Generalissimus, Vražedkyně, Manýrismus, KHL, Prezidenti, Hokej, Český slavík, Sochař, Komunista, Textař, NHL, HIV pozitivní, Zpěvačky, Washington Capitals, Vojevůdce, Brno, Svatý, Komik, Olympijský vítěz, Maršál, Královna, Nežijící, Hudba, Sebevražda, Poslanec, Kancléř, Básník, Normalizace, Američan, Masový vrah apod.

Keywords:webové stránky, Pozadí na PC zdarma ke stažení, odkaz, Online web Hry zdarma bez registrace, Vánoční koledy, Vlajky jednotlivých států USA, Online testy zdarma, kuriozity, Vánoční jídlo, pokrmy a cukroví, Databáze osobností Kdo je to?, webovky, pro dospělé

Superhry a hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Strategie, Hry pro dva hráče, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Logické hry, Adventury, Pro dívky, Postřehové hry, Střílečky, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Animace, Relaxační hry, Sportovní hry, Závody aut a tak dále.

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, země východní Asie, země střední Asie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu apod.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Papírové ozdoby, Vánoční světýlka, Ostrava, LED svíčky, Adventní kalendář, Vánoční prostírání, Brno, Tapeta, Sám doma, Santa, Jesličky, Rostliny, Pro děti, Svíčky, Kinder, Jmenovka, Kuba, Perníčky, Cesmína, Vánoční punč, Silvestr, Samolepky, Tisk, Vánoční svařák, Šišky, Štóla, Vánoční kaktus, Jmelí, Plocha, Plzeň, Tiskárna apod.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: kultura, materiály, nástroje, latina, ekonomie a ekonomika, chemie, fyzika, počítače, nemoce, matematika, literatura, náboženství a křesťanství, věda, stavebnictví, příroda, bankovnictví, filozofie, školství, rostliny, sport, nápoje, politika, zločin a právo, jídlo atd.

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro děti, Animace, Strategie, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Postřehové hry, Karetní hry, Logické hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Závody aut, Adventury, Skákačky a hopsačky, Střílečky a tak dále.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Běžte na online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Klíčová slova: Obrázky zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Obrázky na PC ke stažení, Vánoční dekorace, Prapory všech zemí světa, Online biografie, životopisy osobností, volný čas, Cristiano Ronaldo football, počítače, Nejhranější hry online, weby, Stručný slovník pojmů a termínů

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Free game online hry

Běžte na free game online hry Vybírejte z kategorií Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Pro dívky, Střílečky, Bojové online gamesy, Sportovní, Strategie, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Logické, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Vánoční online hry a podobně.

Náš tip, technika, zábava, informace

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie apod.

Klíčová slova: doporučujeme, Free game online hry, Prapory regionů a království, Online obrázky k vybarvení, Stručný encyklopedický slovník, Super free web games zdarma, zdroje informací, Samolepky na dárky, F, zdarma, Online vánoční webzine

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Free game online hry

Běžte na free game online hry Vybírejte z kategorií Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Pro dívky, Střílečky, Bojové online gamesy, Sportovní, Strategie, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Logické, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Vánoční online hry a podobně.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Myšlenky, aforismy, úsloví, moudra, motta, hlášky, výroky

Citáty slavných osobností, Myšlenky, aforismy, úsloví, moudra, motta, hlášky, výroky, rozdělené kategorií: citáty o svobodě, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako dopravní prostředky, ptáci, zelenina, zvířata, ovoce, ženy a dívky, sport, hmyz, rostliny, auta, věda, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, symboly, Vánoce a Advent, mapy, přístroje, muži, květiny, jídlo a nápoje, halloween, hudba atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Strategie, Střílečky, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Logické, Vánoční online hry, Oddechové, Pro dívky, Klasické, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní a podobně.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: hyperlinky, Americké federální vlajky, Pozadí na PC, pro děti, Prapory regionů a království, Pozadí na plochu voda, Superhry a hry online zdarma, Super free web games zdarma, Seznam souborových přípon, V, Vlajky měst a obcí České republiky, odkazy, Zlatan Ibrahimović,

Jeden fór na závěr. Vtip Kdo je frajer...: Na paloučku v lese stojí vlčí hospoda. Každý víkend je v ní natřískáno vlky, hlava na hlavě. Když jsou vlci v nejlepším, najednou se rozletí dveře, stojí tam malý zajíček a výhružně zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane!" Vlci sedí, koukají jako opaření a nikdo se ani nehne. "Fajn," povídá zajíček, "v tom případě mi všichni dáte kačku." Vlci mu poslušně zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Další víkend se situace opakuje. Znovu, když jsou vlci v nejlepším, objeví se zajíček a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Ani tentokrát se vlci nedokáží vzpamatovat. "Takže mi dáte všichni kačku," povídá zajíček. Vlci opět zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Když zajíček odejde, vlci se vzpamatují a povídají: Vždyť je to naše hospoda, je nás tu padesát, každý z nás stačí na sto takových králíků. Až přijde znovu, všichni vstaneme. Tak se vlci domluvili a následující víkend netrpělivě očekávali zajíčka. Stejně jako minule, zajíček rozrazí dveře a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Vlci se na sebe podívají a všichni do jednoho vstanou. Vtom se rozletí dveře hospody podruhé, stojí v ní obrovský medvěd a povídá: "Frajeři to maj za bůra, ostatní za kačku."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
SMS přání k jmeninám podle jmen
Doporučené odkazy
Slova vánočních písní
Tipy na zajímavé weby
Vlajky států střední Ameriky
Partnerské weby
Juventus Turín
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: zástavy, velikost populace, přehled, Obrázky vlaječky zemí, ikona na web, silnice, ke stažení, hrubý domácí produkt, pozadí, rozloha, k vytištění, doprava a telekomunikace, pozadí, měna, png, hlavní města, vlaječka, ekonomika, seznam, vodní elektrárny, k tisku, Seznam státních vlajek