Státní vlajky států světa
Přehled obrázků státních vlajek všech států a zemí světa, informace, ekonomika, obyvatelstvo.

Partnerské weby, cestování, hry a informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Wallpapery na tablet - full HD tapety na PC zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapery na tablet. vhodné pro tablet, obrazovka počítače, monitor, ultrabook, displej, mobil, mobilní telefon, PC, smartphone, phablet, notebook a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Windows 10, SUSE Linux, macOS, Chrome OS, Windows Server 2012, Red Hat Linux, Slackware, Windows 7, Windows XP. Full HD pozadí ke stažení jsou rozdělené kategorií: flóra, stromy, hmyz a pavouci, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, free wallpapers, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, květiny, velkoměsta a noční život, Formule 1, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, zvířata. Zvolte si z rozměrů 1920x1080, 1280x1024, 320x568, 1024x600, 1280x854, 640x480, 1440x900, 360x640, 393x786, 2048x1080, 2560x1440, 1680x1050, 2560x1600, 1536x2560, 1280x960, 1080x1920 atd.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

PC pozadí pro Windows - obrázky ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. doporučujeme pro notebook, PC, mobilní telefon, počítač, ultrabook, obrazovka počítače, displej, monitor, smartphone, tablet, mobil a pro operační systémy BlackBerry OS, Red Hat Linux, Windows Server 2012, Slackware, Mac, Java ME, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu. Full HD pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: sportovní pozadí, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, rostliny, jídlo a nápoje, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, hudební tapety, wallpapery, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, příroda, krajina, auta, květiny, kytky, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka. Vyberte si rozměr z 1200x1920, 1080x1800, 1600x1200, 1152x768, 2048x1080, 1600x900, 640x480, 1152x1920, 1440x2560, 320x568, 1366x1024, 1536x2560, 412x846, 375x667, 2560x2048, 1440x960 atd.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zahrajte si online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Super online flash hry

Zahrajte si super online flash hry Webhry jsou rozdělené kategorií: Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Adventury, Oddechové hry, Logické hry, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Střílecí hry, Vaření a smažení, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry apod.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Biografie slavných osobností, Nejhranější hry online, Dopravní značky, Vánoční atmosféra plná klidu, míru a pohody, výukové pomůcky, Vlajky spojených států amerických, Nejlepší hry pro dívky, Jmenovka na vánoční dárky zdarma ke stažení a vytištění, PC pozadí pro Windows, tipy, doporučujeme, URLSeznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Missouri, Florida, Texas, Rhode Island, Massachusetts, Aljaška, New Hampshire, Wisconsin, Maryland, Indiana, Severní Karolína, Georgie, Kalifornie, Louisiana, Michigan, Vermont, Alabama, Oregon, Iowa, Pensylvánie, Tennessee, Delaware, Kentucky, Arizona, Nové Mexiko, Wyoming atd.

Adventní magazín - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak se podívejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Štěstí, Vánoční stromek, Santa, Kavkazská jedle, Vánoční trhy, Řetězy, Jezulátko, Zima, Monitor, Pozadí, Pro děti, Obrazovka, Písnička, Keramika, Vánoční filmy, Vánoční tapety, Jarmark, Tapeta, Vánoční svíčky, Papírové ozdoby, Vánoční stromeček, Vánoční ozdoby, Text, Vánoční ubrusy, Adventní trhy, Květiny, Silvestr, Šišky, Vykrajovátka, Cesmína, Sám doma apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, zvířata, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, věda, ptáci, nápoje, láska, přístroje, muži, smajlíci a emotikony, symboly, sport, rostliny, dopravní prostředky, zelenina, hmyz, halloween, mapy, osobnosti a lidé, stavby, květiny, hudba atd.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Keywords:kuriozity, Seznam vlajek amerických států, Full HD tapety ke stažení, Hry pro dívky online, Když zavládne vánoční atmosféra, info, F, F, Obrázky k vybarvení, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Dopravní značení

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Postřehové, Akční hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Logické, Bojové gamesy a tak podobně.

černý humor, ftipy, vtipné texty, vtipy, fórky, frky

Chcete se pobavit? černý humor, ftipy, vtipné texty, vtipy, fórky, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ženách, O manželství, O škole, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O důchodcích, Frky ze života, O Somálcích, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Vtipy o cikánech, O Windows, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, Vtipy o policajtech, O ekonomech apod.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Informace, cestování, hry a informace

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Klíčová slova: Super online flash hry, webovky, č, Vlajka Spojených arabských emirátů, Seznam vlajek měst České republiky, Wallpapery na tablet, zajímavosti, Ježíšek nebo Santa?, ú, multimédia, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, zeměpis

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Náš tip, cestování, hry a informace

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: technika, různé, filozofie, kultura, nástroje, český jazyk, software, nápoje, bankovnictví, lékařství a medicína, cestování, materiály, nemoce, politika, fyzika, stavebnictví, literatura, účetnictví, hardware, chemie, internet, věda, latina, matematika atd.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční filmy, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční punč, Zima, Jídlo, Papírový vánoční stromek, Vinná klobása, Kameňák, Vánoční stromek, Pro děti, Adventní kalendář, Vánoční svařák, Vánoční trhy, Zdraví, Blahopřání, Alkoholový kalendář, Milka, Francouzsky, Lindt, Václavské náměstí, Desktop, Adventní trhy, Jmenovky, Omalovánky, Vosí hnízda, Ostrava, Kinder, Vánoční ozdoby, Přání, bezlepkové cukroví, SMS, Štěstí, Linecká kolečka apod.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, Slovník pojmů Co je to?, Ilustrace, obrázky, Vánoční jídlo, pokrmy a cukroví, Online testy a kvízy zdarma, Státní vlaječky, prapory, pro děti, Štědrý den, zadarmo, školství, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Síť, cestování, hry a informace

Moudrosti, myšlenky, moudra, výroky, hlášky, přísloví, motta

Citáty slavných osobností, Moudrosti, myšlenky, moudra, výroky, hlášky, přísloví, motta, rozdělené kategorií: citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Závodník, Obchodník, Masový vrah, Hejtmani, Maršál, Kněz, Prezident, Generalissimus, Charta 77, Philadelphia Flyers, Exilový prezident, Životopis, Slovenští prezidenti, Upálen, Olympijští vítězové, Ekonom, Žijící, První republika, Zlatý slavík, Komunista, Vládce, Lord, Dallas Stars, Sci-fi, Angličané, Mim, Rakousko-Uhersko, Trest smrti, Normalizace, Francouz, Zavražděn, Vojevůdce, Gymnasté, Ital, Prezidenti, KSČ apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, zahraniční značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky apod.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, politické strany a hnutí, měny, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, firmy a společnosti, země EU, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, okresy České republiky, mezinárodní organizace apod.

Klíčová slova: volný čas, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Super free web games zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Seznam zkratek a akronymů, Obrázky na plochu Velikonoce, zdarma, weby, internetové stránky, Webové online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník, počítače, Celebrity, herečky, zpěvačky,

Jeden fór na závěr. Vtip Známky: Pošta musela stáhnout z oběhu známky s tvářemi politiků. Ptáte se: "Z jakého důvodu?" - "Protože lidé nevěděli na kterou stranu maji plivnout!"

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Přání k jmeninám
Doporučené odkazy
Vlajka Falkland (Malvín)
Partnerské weby
Vánoční stromeček
Tipy na zajímavé weby
Betlém
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: obrázky, Státy světa, tapeta, Národní prapor, vexilologie, Státní vlajky všech států, Partnerské weby, cestování, hry a informace, obnovitelné zdroje, k vytištění, Afrika, praporky, informace, zástavy, přístavy, k tisku, porodnost, Partnerské weby, cestování, hry a informace, Světové země, pozadí, železnice, svg, Všechny země světa