Státní vlajky států světa
Přehled obrázků státních vlajek všech států a zemí světa, informace, ekonomika, obyvatelstvo.

Partnerské weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, věda, hmyz, smajlíci a emotikony, květiny, ovoce, sport, hudba, ženy a dívky, muži, nápoje, mapy, auta, symboly, přístroje, Vánoce a Advent, halloween, láska, dopravní prostředky, stavby, rostliny atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, webovky, info, Online adventní magazín, Alicia Keys, internet, Databáze osobností Kdo je to?, doporučujeme, Stud poker, Razz, Caribbean, Mexican, Přehled vlajek USA, zábava, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Přehled státních vlajek států světaObrázky na PC zdarma ke stažení - wallpapers na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na PC zdarma ke stažení. vhodné pro PC, tablet, phablet, mobil, obrazovka počítače, notebook, smartphone, mobilní telefon, displej, monitor, počítač a pro operační systémy OSX, SUSE Linux, Linux Xubuntu, Slackware, Android, Windows XP, Linux Ubuntu, Linux Mint, Mac, macOS, Windows 10 Mobile. Full HD tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, zvířata, rostliny, motorky, motocykly, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, operační systémy, Windows, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, auta, wallpapery, dopravní prostředky. Zvolte si z rozměrů 2048x1536, 854x480, 360x720, 1536x864, 1024x600, 360x640, 1440x2560, 750x1334, 1200x1920, 2560x1600, 1600x1200, 1024x768, Full HD 1080x1920, 1280x768, 1920x1440, 412x846 atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Sportovní hry, Animace, Závody aut, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Střílečky, Postřehové hry, Strategie, Akční hry, Logické hry, Bojové hry a tak dále.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Keywords:cestování, zeměpis, V, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Thierry Henry, zdroje informací, humor, F, Flagi państw świata, počítače, Stručný slovník pojmů a termínů, weby

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Protektorát, Olympiáda, Kancléř, Dramatik, Francie, Žhavé výstřely, Scénárista, Imitátor, Diplomat, Životopis, Florida Panthers, Vůdce, Filozof, Stoletá válka, Podnikatelé, Miliardáři, Starověký Egypt, Válka, Zavražděn, Zpěvačky, Pop, Prezidenti ČR, Upálen, Hokej, Vražedkyně, Archivář, Manýrismus, Generalissimus, Dabérka, Čeští králové, Zlatý slavík, HIV pozitivní, Historik, Právník, Žijící, Nežijící apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Klíčová slova: Obrázky na PC zdarma ke stažení, Nejhranější hry online, Životopisy osobností, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, Online zeměpisné testy zdarma, Kliparty pro Office, Nejhranější hry online, Obrázky k svátku, obrázková přání, volný čas, V, linky, internetové stránky

Aforismy, moudrosti, myšlenky, rčení, přísloví, bonmoty, hlášky

Citáty slavných, Aforismy, moudrosti, myšlenky, rčení, přísloví, bonmoty, hlášky, . Mj. na webu naleznete citáty o odvaze, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o bohu od různých známých osobností.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, rodinné vztahy, národnost, filozofie, záliby, politici, školství, historie, umělci, nadpřirozené osoby, přezdívky, poruchy, mytologie, zločin a právo, sport, osobnosti, profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, křesťanství, politika, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Onlinovky zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme onlinovky zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Akční gamesky, Letecké simulátory, Omalovánky, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Farmářské hry, Střílecí hry, Deskovky apod.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, herci a herečky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. KSČ, Mim, Poslanci, Pop, Ital, Herečka, Hokejisté, Rock ‚n‘ Roll, Trest smrti, Olympijský vítěz, Atentát, Čeští králové, Ekonom, Dramatik, Básníci, Hudebnice, Zavražděn, Historik, Hejtmani, Maršál, Philadelphia Flyers, Upálen, Faraon, Podnikatel, Skladatel, Diplomat, Vládce, První republika, Zpěvačka, Dallas Stars, Olympijští vítězové, Hudba, Trenérka, Režisér, ČSSD, Kněz apod.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, Online vánoční webzine, webové stránky, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, URL, zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, V, Přehled přípon a koncovek souborů, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Aforismy, moudrosti, myšlenky, rčení, přísloví, bonmoty, hlášky

Citáty slavných, Aforismy, moudrosti, myšlenky, rčení, přísloví, bonmoty, hlášky, . Mj. na webu naleznete citáty o odvaze, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o bohu od různých známých osobností.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, rodinné vztahy, národnost, filozofie, záliby, politici, školství, historie, umělci, nadpřirozené osoby, přezdívky, poruchy, mytologie, zločin a právo, sport, osobnosti, profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, křesťanství, politika, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Wallpapery na tablet - tapety na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapery na tablet. vhodné pro monitor, mobilní telefon, obrazovka počítače, displej, mobil, phablet, počítač, smartphone, tablet, ultrabook, PC a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Lubuntu, Linux Fedora, Windows 7, Slackware, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, Windows 10, FreeBSD, BlackBerry OS, SUSE Linux. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, Formule 1, zvířata, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, nature - příroda, motorky, fraktály, tenisté a tenistky, free wallpapers, ptáci, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, květiny, flóra, stromy. Dostupná rozlišení jsou Full HD 1080x1920, 800x600, 360x720, 2048x1080, 1024x768, 1024x600, 360x760, 1280x960, 1920x1080 Full HD, 800x1280, 1920x1200, 1600x1200, 1080x1920, 393x786, 1152x1920, 1280x1024 atd.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Klíčová slova: výukové pomůcky, odkazy, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Obrázky vlajek států světa, Vlajky zemí Oceánie, Nej hry online, pro dospělé, pro děti, multimédia, Onlinovky zdarma, zajímavosti, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám,

Jeden fór na závěr. Vtip Ožralý Lenin: Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Země Německa
Partnerské weby
Vlajka Konfederace
Zajímavé internetové odkazy
Fernando Torres
Doporučené odkazy
South Africa
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: na web, Státy, zástavy, Státní vlajka, vlaječky, prapory, obrázky, kanály, k tisku, export, wallpaper, železnice, přehled, velikost populace, použití, národní, rozměry, elektrická energie, pozadí, HDP, Partnerské weby, informace, kultura, vzdělání a zábava, doména, k vytisknutí, Státy světa