Státní vlajky států světa
Přehled obrázků státních vlajek všech států a zemí světa, informace, ekonomika, obyvatelstvo.

Naše tipy pro děti, studenty i dospělé

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Webové online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme webové online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Střílečky, Karetní, Velikonoční hry, Strategie, Vánoční online hry, Oddechové, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Klasické, Závodní, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky a podobně.

Obrázky ke stažení - pozadí na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky ke stažení. jsou vhodná pro mobil, monitor, PC, tablet, počítač, phablet, notebook, smartphone, ultrabook, displej, obrazovka počítače a pro operační systémy Android, Linux Ubuntu, Windows 2000, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows 95, Linux Fedora, FreeBSD, Windows 10. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: wallpapery, hudební tapety, rostliny, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, příroda, krajina, noční města, květiny, kytky, motorky, motocykly, letadla, sportovní pozadí, zvířata, operační systémy, Windows. Dostupné rozměry 1080x1800, 412x846, 1280x800, 360x760, 1280x1024, 2048x1080, 1920x1080 Full HD, hi res 2560x1920, 1440x900, 2560x2048, 1800x1440, 1600x1200, 1536x2560, 1440x2560, 1152x1920, 1152x864 atd.

Webové html5 hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Pro dívky, Postřehové hry, Strategie, Relaxační hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Animace, Závody aut, Střílečky, Akční hry, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Logické hry a tak dále.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Postřehové, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Logické, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, týmy NHL, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, státy usa, mezinárodní organizace, měny, hudební zkratky, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky apod.

Klíčová slova: Full HD wallpapery ke stažení, Vánoční web, doporučujeme, URL, Vánoční pozadí na plochu PC, mobilu a tabletu zdarma ke stažení, výukové pomůcky, linky, Webové online hry zdarma, Zlatan Ibrahimović, odkazy, Databáze osobností Kdo je to?, hyperlinky, webové stránkyOmalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Omalovánky, Oblíkačky, Adventury, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Letecké simulátory, Střílecí hry, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Akční gamesky apod.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Keywords:zdarma, pro děti, Nejhranější online testy a kvízy, Nejlepší online hry zdarma, Vánoční stromeček, Vlajky měst a obcí České republiky, Biografie slavných osobností, Obrázky ke stažení, Texaský hold 'em poker, cestování, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, kuriozity

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, firmy a společnosti, hudební zkratky, státy usa, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, úřady a ministerstva, okresy České republiky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, měny apod.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení apod.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Klíčová slova: M, weby, volný čas, Kristin Kreuk, Nejlepší školní testy a kvízy, webovky, Webové online testy zdarma, Vánoční koleda, info, počítače, internet, internetové stránky

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako umělci, herectví, herci a herečky, sport, osobnosti, lékařství, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, mytologie, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, zločin a právo, věda, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, politici, nadpřirozené osoby, křesťanství, žurnalisté a novináři, psychologie, filozofie, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Klíčová slova: M, Státní vlajky zemí, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Vánoční dekorace, V, tipy, školství, Slova vánoční koledy Nesem vám noviny, Staré hry online, Přehled přípon a koncovek souborů, Online hry zdarma

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Motta, moudrosti, hlášky, úsloví, přísloví, bonmoty, rčení

Citáty slavných, Motta, moudrosti, hlášky, úsloví, přísloví, bonmoty, rčení, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o zlu od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: zločin a právo, historie, filozofie, rodinné vztahy, žurnalisté a novináři, politici, podnikání a podnikatelé, záliby, mytologie, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, školství, politika, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, křesťanství, psychologie, státní správa, lékařství atd.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky apod.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, ptáci, rostliny, dopravní prostředky, muži, láska, hmyz, halloween, věda, náboženství, nástroje a přístroje, auta, ženy a dívky, hudba, ovoce, stavby, osobnosti a lidé, zvířata, Vánoce a Advent, květiny, zelenina, sport atd.

Klíčová slova: odkaz, Seznam vlajek amerických států, Přehled zkratek a akronymů, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, F, Přání, přáníčka, blahopřání, Slovník pojmů Co je to?, zábava, zeměpis, Ilustrační obrázky, Biografie slavných osobností, Super free web games zdarma, Adventní věnec – symbol Vánoc,

Jeden fór na závěr. Vtip Jak sbalit teplouše?: Jak se balí teplouši? „Zahrajem si na honěnou?”

Další odkazy:

Partnerské weby
Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen
Doporučené odkazy
Adventní koleda
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční hvězda
Tipy na zajímavé weby
Vánoční stromek
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: zdarma, země světa, obrázky, Státní vlajka, vlaječky, prapory, použití, Státní prapory zemí, prapory, Státy, svg, fosilní paliva, k tisku, hlavní města, k vytištění, obnovitelné zdroje, wallpaper, Obrázky vlaječky zemí, rozměry, porodnost, na web, Seznam státních vlajek, vlaječka, Státní vlajky všech států