Státní vlajky států světa
Přehled obrázků státních vlajek všech států a zemí světa, informace, ekonomika, obyvatelstvo.

Naše tipy, internet, počítače, hry

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Síť, internet, počítače, hry

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Akční hry, Strategie, Postřehové hry, Logické hry, Animace, Hry pro dva hráče, Závody aut, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Karetní hry, Pro dívky a tak dále.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, politici, herectví, herci a herečky, věda, přezdívky, osobnosti, národnost, vlastnosti, záliby, zločin a právo, psychologie, fikce a fantasy, mytologie, žurnalisté a novináři, filozofie, křesťanství, umělci, sport, školství atd.

Klíčová slova: V, Online testy zdarma bez registrace, Stručný encyklopedický slovník, URL, Přání ke kulatému výročí, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, zábava, Prapory regionů a království, Kliparty a obrázky, Obrázky na plochu PC, Přehled zkratek a akronymů, Vše o Vánocích, volný časVíte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, herci a herečky, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Brno, Dallas Stars, Pittsburgh Penguins, Florida Panthers, HIV pozitivní, Filozof, Žijící, Olympiáda, Upálen, Miliardář, Avangard Omsk, Charta 77, Zpěvák, Obchodník, Ital, Válka, Československo, Trenérka, Archivář, KSČ, Poslanci, Sebevražda, Režisér, Dabérka, Prezidenti USA, Spisovatel, Druhá světová válka, Boston Bruins, Sci-fi, Trest smrti, Normalizace, Producent, Slovák, Hejtman, Pedagog, Američan apod.

Keywords:weby, Super online flash hry, Wallpapers na plochu PC, zeměpis, Omalovánky pro děti, počítače, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, pro dospělé, Flags of the world, Nejlepší online hry zdarma, Superhry a hry online zdarma, odkazy

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Federace USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Aljaška, Kentucky, Louisiana, Wyoming, Iowa, Západní Virginie, Nebraska, Washington, Massachusetts, Michigan, Montana, Arkansas, Nevada, Wisconsin, Idaho, Oklahoma, Minnesota, Alabama, Illinois, Severní Dakota, Vermont, Indiana, Virginie, Kansas, Maryland, Ohio atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Informace, internet, počítače, hry

Motta, hlášky, úsloví, moudra, rčení, aforismy, myšlenky

Slavné citáty, Motta, hlášky, úsloví, moudra, rčení, aforismy, myšlenky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o lži, přísloví o naději, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, výstražné značky apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Klíčová slova: kuriozity, Státní prapory všech států, V, Vlajky ostrovů Oceánie, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Obrázky zdarma, Arsenal Football England, cestování, doporučujeme, Online hry zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zapařte si hry pro nejmenší děti online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Bojové online gamesy, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Oddechové, Velikonoční hry, Pro dívky, Strategie, Klasické, Vánoční online hry, Závodní, Stolní hry a deskovky a podobně.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Klíčová slova: linky, zadarmo, Biografie slavných osobností, Jmenovky na dárky, výukové pomůcky, Vlajky států USA, Kliparty pro Office, Vánoční tapety na plochu, tipy, internet, pro děti

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zapařte si hry pro nejmenší děti online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Bojové online gamesy, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Oddechové, Velikonoční hry, Pro dívky, Strategie, Klasické, Vánoční online hry, Závodní, Stolní hry a deskovky a podobně.

Náš tip, internet, počítače, hry

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Klíčová slova: multimédia, info, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, webové stránky, Online testy zdarma bez registrace, Gratulace a přání, internetové stránky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Federace USA, Obrázky na plochu počítače, M, webovky, Přání k svátku,

Jeden fór na závěr. Vtip Léto: Proč mají gayové nejraději léto? Je barevné, módní a ostatní chlapi jsou v trenýrkách.

Další odkazy:

Partnerské weby
Vánoční svíčky jako oblíbená dekorace
Doporučené odkazy
Obrázek Studentka lolitka
Naše tipy
SMS přání k jmeninám podle jmen
Tipy na zajímavé weby
Santa Claus jako symbol amerických Vánoc
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: pozadí, Státy, obrázky, Státy světa, vexilologie, měna, prapory, doprava a telekomunikace, seznam, průplavy, k vytištění, železnice, přehled, elektrická energie, ke stažení, země světa, Naše tipy, internet, počítače, hry, nejnižší bod, zástavy, Státní vlajky všech států, zdarma, hlavní město