Státní vlajky států světa
Přehled obrázků státních vlajek všech států a zemí světa, informace, ekonomika, obyvatelstvo.

Naše tipy, cestování, zábava i hry

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Papírový vánoční stromek, K Tisku, Papírové ozdoby, Ostrava, Recepty, Vánoční prostírání, Vánoční koule, bezlepkové cukroví, Vánoční stromeček, Popelka, Svíčky, Jingle Bells, Jezulátko, Blahopřání, Adventní neděle, PF, Striezelmarkt, Jmenovky, Monitor, Zima, Kinder, Dia, Štóla, Tiskárna, Jarmark, K Vytištění, Špalda, Omalovánky, Bramborový salát, Perníčky, Pokrmy apod.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Sportovní hry, Animace, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Logické hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Strategie, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Bojové hry, Akční hry a tak dále.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Indiana, Ohio, Aljaška, Nebraska, Georgie, Severní Karolína, Maryland, Delaware, Tennessee, Alabama, Illinois, Florida, Montana, Oregon, Massachusetts, Wisconsin, Havaj, Connecticut, Západní Virginie, Washington, Kansas, Jižní Dakota, Idaho, Colorado, Louisiana, New Hampshire atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Dopravní značení, F, Ilustrační obrázky, Switzerland, weby, počítače, M, Kam na výlet?, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, výukové pomůckyNej hry online

Vyzkoušejte nej hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Postřehové, Závodní moto hry, Sportovní, Akční hry, Logické, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako stavby, věda, přístroje, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, ptáci, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, láska, muži, nápoje, zvířata, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, hudba, zelenina, symboly, mapy, ženy a dívky, květiny, náboženství atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Informace, cestování, zábava i hry

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Keywords:webové stránky, Prapory regionů a království, Superhry a hry online zdarma, Životopisy osobností, Přání k narozeninám, odkazy, Ilustrační obrázky, Federace USA, , Přehled státních vlajek států světa, internet, M

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční stromeček, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Štěstí, Přání, Borovice, Sněhulák, Sám doma, Květiny, Rostliny, Dia, Keramický adventní věnec, Windows, PF, Jmenovky, Santa Claus, Jmelí, Brno, Recepty, Linux, Adventní trhy, Osvětlení do oken, Štědrý večer, Vosí hnízda, Německy, Vánoční stromek, Striezelmarkt, Vánoční svíčky, Svíčky, Monitor, Vánoční tapety, Pozadí, Slámový adventní věnec, Kapr apod.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, podnikání a podnikatelé, psychologie, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, profese a zaměstnání, filozofie, lékařství, fikce a fantasy, vlastnosti, záliby, zločin a právo, rodinné vztahy, věda, národnost, osobnosti, přezdívky, státní správa, poruchy, historie, sport, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Klíčová slova: F, kuriozity, Nejlepší školní testy a kvízy, Kostky, internetové stránky, Slovník pojmů Co je to?, Webové html5 hry zdarma, Obrázek Blondýna, webovky, multimédia, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Vaření a smažení, Deskovky, Oddechové hry, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Letecké simulátory, Adventury, Oblíkačky, online html5 hry, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Logické hry, Karetní hry - solitaire apod.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj apod.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak převést, čím prohlížet, jak importovat, jak přehrát, kterak editovat, čím zobrazit, v čem spustit, jak exportovat, jak otevřít, jak spustit soubory z následujících kategorií: komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, internet a web, grafiku, koncovky souborů, obrazy disků, konfigurační soubory, video soubory, písma, fonty, hudební audio soubory, šablony dokumentů apod.

Moudrosti, výroky, přísloví, hlášky, aforismy, úsloví, bonmoty

Citáty slavných, Moudrosti, výroky, přísloví, hlášky, aforismy, úsloví, bonmoty, z kategorií citáty o zdraví, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o lži od různých známých osobností.

Klíčová slova: cestování, Nejhranější online hry zdarma, Státní prapory zemí světa, Poker card game, Biografie slavných osobností, Obrázky na PC, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Omalovánky a vymalovánky, zdroje informací, hyperlinky, Nejlepší zeměpisné kvízy

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Vaření a smažení, Deskovky, Oddechové hry, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Letecké simulátory, Adventury, Oblíkačky, online html5 hry, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Logické hry, Karetní hry - solitaire apod.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj apod.

Síť, cestování, zábava i hry

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Matematické testy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, herci a herečky, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Podnikatelé, Nobelova cena, Továrník, Washington Capitals, Ministr, Normalizace, Císař, Žhavé výstřely, Orlík, Válka, Zavražděn, Imitátor, Florida Panthers, Protektorát, Poslanec, Český slavík, Textař, Maršál, Filozof, První republika, Slovenští prezidenti, Hejtman, Francie, AIDS, Egypt, Žijící, Stoletá válka, Slováci, Habsburkové, Boston Bruins, Manýrismus, Sochař, Hokejisté, Zpěvák, Zlatý slavík, Miliardáři apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení apod.

Klíčová slova: Online vánoční magazín, doporučujeme, Nejhranější hry online, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, zadarmo, Vlajka Grenady, Hry pro nejmenší online, tipy, Vlajky států USA, URL, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkaz, Examen, evaluación estudiantil, Principio, Trampas o fraudes,

Jeden fór na závěr. Vtip Jak poznáte teplouše?: Víte, jak se pozná homosexuál? Že má poklopec i na zadní straně kalhot!

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Zeměpisné kvízy, testy znalosti vlajek
Naše tipy
Obrázky na plochu města
Partnerské weby
Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
World Flags
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: pozadí, hlavní město, png, Seznam státních vlajek, k vytisknutí, Státy, vexilologie, státní zřízení, k tisku, velikost populace, prapor, HDP, praporky, hlavní města, obrázky, železnice, Naše tipy, cestování, zábava i hry, průplavy, k vytištění, Státní prapory zemí, prapory, doména