Státní vlajky států světa
Přehled obrázků státních vlajek všech států a zemí světa, informace, ekonomika, obyvatelstvo.

Dále doporučujeme, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako počítače, software, český jazyk, jídlo, internet, hardware, fyzika, věda, nástroje, zkratky, zločin a právo, kultura, sport, technika, nápoje, materiály, politika, ekonomie a ekonomika, náboženství a křesťanství, nemoce, lékařství a medicína, účetnictví, chemie, příroda atd.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako okresy České republiky, země EU, týmy NHL, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, obecné zkratky, úřady a ministerstva, měny, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, státy usa, zkratky krajů České republiky apod.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Diplomat, Skladatel, Básníci, Voják, Francouz, Poprava, Režisér, Ministr, AIDS, Ital, Hejtman, Stoletá válka, Podnikatel, Čeští králové, Malíř, Poslanec, Hokej, Válka, Trenérka, Hejtmani, Hudebnice, Komik, ČSSD, Renesance, Závodník, Básník, Státník, Herečka, Lord, KSČ, Sci-fi, Český slavík, Rock ‚n‘ Roll, Československo, Vojevůdce, Životopis apod.

Klíčová slova: Životopisy slavných osobností, Členské země americké federace, Nejhranější hry online, weby, Lionel Messi, Online hry pro děti zdarma, Online vánoční webzine, zdroje informací, Obrázky k jmeninám, internet, odkazy, pro dospělé, internetové stránkyRegionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství atd.

Nej hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Deskovky, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Logické hry, Vaření a smažení, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Online hry pro děti zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry pro děti zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Klasické, Vánoční online hry, Karetní, Závodní, Strategie, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Oddechové, Sportovní, Velikonoční hry, Logické, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Bojové online gamesy a podobně.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, významné osobnosti, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Básníci, Kancléř, Scénárista, Vládce, Vrah, Teolog, Máj, Country, Závodník, Rétorika, Rock ‚n‘ Roll, Vojáci, Maršál, Zavražděn, Pop, Skladatel, Poprava, Stoletá válka, Prezident USA, Antropolog, Sci-fi, Dabérka, Husité, Podnikatelé, Němci, Generalissimus, Voják, Mim, Ministr, Romantismus, Upálen, Slováci, Státník, Spisovatel, Poslanec, Poslanci apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako politika, hardware, materiály, náboženství a křesťanství, nástroje, zkratky, nemoce, různé, filozofie, cestování, zločin a právo, jídlo, věda, účetnictví, stavebnictví, lékařství a medicína, kultura, rostliny, psychologie, literatura, internet, nápoje, fyzika, příroda atd.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Keywords:Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, webové stránky, kuriozity, A, Slova koledy Štědrej večer nastal, volný čas, humor, Biografie známých osobností, Modelky a celebrity, Federace USA, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Online testy a kvízy zdarma

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky apod.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako muži, nápoje, halloween, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, stavby, smajlíci a emotikony, rostliny, mapy, láska, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, sport, květiny, ptáci, hudba, jídlo a nápoje, auta, zvířata, symboly, dopravní prostředky atd.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak exportovat, jak importovat, jak přehrát, jak převést, jak otevřít, v čem upravit, jak vytvořit, kterak editovat, v čem spustit, jak konvertovat následující typy souborů: internet a web, komprimace dat, písma, fonty, systémové soubory, obrazy disků, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, spustitelné soubory, grafiku, hudební audio soubory, šablony dokumentů apod.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Klíčová slova: cestování, Databáze osobností Kdo je to?, URL, Nigeria, Obrázky ke stažení, Nej hry online, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vánoční rostliny, tipy, Dopravní značky, Nej hry online, zábava

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako umělci, zločin a právo, lékařství, filozofie, národnost, politika, přezdívky, profese a zaměstnání, záliby, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, mytologie, rodinné vztahy, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, nadpřirozené osoby, vlastnosti, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, křesťanství, žurnalisté a novináři atd.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, čím zobrazit, jak přehrát, jak vytvořit, jak převést, v čem upravit, kterak editovat, jak konvertovat, čím prohlížet, jak otevřít, jak spustit soubory těchto typů: systémové soubory, grafiku, obrazy disků, koncovky souborů, písma, fonty, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, dokumenty, konfigurační soubory, hudební audio soubory, spustitelné soubory apod.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Klíčová slova: doporučujeme, Obrázky zdarma, F, Vánoční jídlo, Státní prapory všech států, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Hry pro nejmenší online, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, info, zeměpis, zajímavosti

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Skvělé hry online zdarma

Běžte na skvělé hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Střílečky, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Sportovní hry, Postřehové hry, Strategie, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Akční hry, Karetní hry, Pro dívky, Bojové hry a tak dále.

Pozadí na tablet - obrázky ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na tablet. doporučujeme pro mobilní telefon, PC, phablet, mobil, notebook, smartphone, obrazovka počítače, displej, monitor, počítač, tablet a pro operační systémy Chrome OS, Lubuntu, FreeBSD, Mac, Apple iOS (iPhone), Windows 2000, Windows NT, Windows 98, OSX, Red Hat Linux, SUSE Linux. Tapety na PC zdarma ke stažení z kategorií sportovní pozadí, noční města, příroda, krajina, jídlo a nápoje, voda a bubliny, psi a štěňátka, květiny, kytky, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, auta, 3D a Abstraktní. Zvolit si můžete z velikostí 1800x1440, 2560x2048, 1536x2560, 1152x1920, 1600x2560, 1280x854, hi res 2560x1920, 640x480, 1024x600, 750x1334, 1920x1200, 2160x3840, 1536x864, 375x812, 1366x1024, 2048x1536 atd.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země jižní Asie apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Klíčová slova: linky, Stručný slovník pojmů a termínů, pro děti, Seznam zkratek a akronymů, Databáze osobností Kdo je to?, Vlajky států střední Asie, výukové pomůcky, F, Vánoční magazín, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Pozadí na tablet, M, Montenegro,

Jeden fór na závěr. Vtip Vzkaz: Za 5 minut jsem z5... A jestli ne, tak si to přečti znovu.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Vlajky států severní Ameriky
Partnerské weby
Vánoční filmy přispívají k dobré náladě
Doporučené odkazy
Adventní trhy
Tipy na zajímavé weby
Adventní jarmarky
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: svg, přístavy, vlaječka, zdravotnictví, png, doména, wallpaper, Státní prapory zemí, prapor, ekonomika, k vytištění, letiště, použití, veřejný dluh, rozměry, státní zřízení, vlaječky, den nezávislosti, tapeta, internetové domény, ke stažení, národní