Státní vlajky států světa
Přehled obrázků státních vlajek všech států a zemí světa, informace, ekonomika, obyvatelstvo.

Dále doporučujeme, internet, počítače, hry

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Závody aut, Karetní hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Adventury, Animace, Logické hry, Bojové hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Relaxační hry, Postřehové hry a tak dále.

Náš tip, internet, počítače, hry

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma . Naleznete zde Omalovánky, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Oblíkačky, Strategické onlinovky, online html5 hry, Akční gamesky, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak spustit, v čem upravit, v čem spustit, jak přehrát, čím prohlížet, jak exportovat, jak převést, jak konvertovat, kterak editovat, jak otevřít soubory následujících typů: písma, fonty, spustitelné soubory, koncovky souborů, grafiku, hudební audio soubory, komprimace dat, video soubory, dokumenty, obrazy disků, šablony dokumentů, konfigurační soubory, systémové soubory apod.

Frky, černý humor, kameňáky, fóry, anekdoty, vtípky

Potřebujete se naladit? Frky, černý humor, kameňáky, fóry, anekdoty, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O mužích, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, O Windows, O Němcích, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O ženách, Frky o tchýních, O zvířátkách, O Somálcích, O ekonomech, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O škole, Vtipy o cikánech apod.

Klíčová slova: R, webovky, Vlajky amerických států USA, zdroje informací, Adventní blahopřání k vánocům, odkaz, info, doporučujeme, Tapety na plochu Windows, internetové stránky, Obrázky ke stažení, Kliparty pro Office, pro dospěléSeznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, kterak editovat, jak spustit, jak exportovat, jak vytvořit, jak importovat, jak přehrát, čím prohlížet, v čem spustit, jak otevřít, jak konvertovat soubory následujících typů: komprimace dat, systémové soubory, koncovky souborů, písma, fonty, grafiku, internet a web, konfigurační soubory, hudební audio soubory, obrazy disků, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: firmy a společnosti, mezinárodní organizace, státy usa, obecné zkratky, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, měny, fyzikální jednotky, týmy NHL, politické strany a hnutí, země EU, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, květiny, jídlo a nápoje, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, halloween, láska, zvířata, smajlíci a emotikony, sport, stavby, nástroje a přístroje, přístroje, osobnosti a lidé, ženy a dívky, hmyz, muži, rostliny, věda, hudba, dopravní prostředky, náboženství atd.

Síť, internet, počítače, hry

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, významné osobnosti, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Druhá světová válka, Prezidenti, Esejista, Herečka, Rakušan, Poslanec, Vojevůdce, Prezidenti ČR, Pedagog, Státník, Stoletá válka, Upálen, Dramatik, Poslanci, Scénárista, Rétorika, Olympijští vítězové, Atentát, Miliardář, Textař, Američan, Hejtmani, Vládce, Gymnasté, ČSSD, Spisovatel, Voják, Slovák, Novinář, Válka, Mluvčí, Zpěvačka, Vojáci, Vrah, HIV pozitivní, Mim apod.

Keywords:Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Státní vlajky států světa, zeměpis, Členské země americké federace, Obrázek Femme fatale, odkazy, Super online hry zdarma, zajímavosti, Půjdem spolu do Betléma, hyperlinky, Stručný encyklopedický slovník, Wallpapery na plochu PC

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční dekorace, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ohňostroj, Schleich, Řetězy, Jmelí, Ježíšek, Anděl, Vídeňský punč, Sněhová vločka, Slámový adventní věnec, Košíčky, Borovice, Nový rok, Zdraví, Drážďany, Monitor, Vánoční koledy, Koledy, Vánoční filmy, Přáníčko, Betlém, Kapr, Santa, Vánoční kaktus, Samolepky, Vánoční svícen, Plzeň, Papírové ozdoby, Brno, Anglicky, Korálky, Milka apod.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Internet, síť, internet, počítače, hry

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky apod.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, školství, pro děti, Lionel Messi, Online vánoční magazín, webové stránky, Seznam souborových přípon, Širokoúhlé tapety na PC, multimédia, weby, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Motta, moudrosti, moudra, bonmoty, úsloví, přísloví, rčení

Citáty slavných osobností, Motta, moudrosti, moudra, bonmoty, úsloví, přísloví, rčení, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o zdraví, citáty o svobodě, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o víře od různých známých osobností.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha apod.

Informace, internet, počítače, hry

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Wallpapers na PC - tapety na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na PC. můžete využít v displej, smartphone, notebook, mobilní telefon, phablet, ultrabook, počítač, PC, monitor, mobil, tablet a pro operační systémy Lubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows 10, Windows NT, Windows 95, macOS, Linux Xubuntu, Linux Mint, Mac, Windows 2000, Linux Fedora. Obrázky ke stažení jsou rozdělené kategorií: auta, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, květiny, kytky, dopravní prostředky, rostliny, voda a bubliny, hudební tapety, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, wallpapery, noční města, letadla. Stahujte ve velikostech 1536x864, 1920x1280, 1600x1200, 1920x1440, 2560x1440, 1600x2560, 393x786, 360x640, 800x600, 1680x1050, 1366x1024, 1536x2048, 1024x768, 360x760, 1440x960, 1800x1440 atd.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: software, náboženství a křesťanství, zločin a právo, filozofie, materiály, stavebnictví, lékařství a medicína, literatura, český jazyk, věda, zkratky, cestování, různé, nemoce, fyzika, technika, účetnictví, školství, sport, příroda, rostliny, hardware, psychologie, jídlo atd.

Klíčová slova: humor, Online hry zdarma, V, Vánoční jmenovky a samolepky na dárky ke stažení a vytištění, Dopravní značky, Online web Hry zdarma bez registrace, Městské a obecní prapory obcí ČR, Štědrý večer, Dopravní značky, Online adventní magazín, cestování

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Motta, moudrosti, moudra, bonmoty, úsloví, přísloví, rčení

Citáty slavných osobností, Motta, moudrosti, moudra, bonmoty, úsloví, přísloví, rčení, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o zdraví, citáty o svobodě, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o víře od různých známých osobností.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha apod.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Vlajky amerických států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New Hampshire, Utah, Connecticut, Mississippi, Virginie, Iowa, Delaware, Arizona, Kentucky, Západní Virginie, Nevada, Nebraska, Nové Mexiko, Severní Karolína, Maryland, Severní Dakota, Massachusetts, Washington, Wisconsin, Pensylvánie, Indiana, New York, Aljaška, Ohio, Vermont, Georgie atd.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: záliby, herectví, herci a herečky, filozofie, zločin a právo, umělci, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, lékařství, rodinné vztahy, mytologie, historie, fikce a fantasy, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, školství, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, politika, podnikání a podnikatelé, státní správa atd.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, M, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, počítače, Životopisy osobností, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, Full HD wallpapery ke stažení, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Vlajky měst České republiky, F, V, Kliparty zdarma ke stažení, Olympijská vlajka,

Jeden fór na závěr. Vtip Slimáci: Lezou vedle sebe tři slimáci. Z ničeho nic jeden vybuchne. Druhý se diví: „Co to bylo?“ A třetí na to: „Asi nějaký muslimák.“

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Vánoční omalovánky k vytisknutí
Partnerské weby
Ježíš Kristus
Naše tipy
Jak si vybrat vánoční stromeček?
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční svíčky
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: vlaječka, Státy, tapeta, Státní prapory zemí, ikona na web, elektrická energie, k vytištění, Světové země, png, porodnost, svg, Země světa, seznam, informace, obrázek, datum vzniku, k tisku, Státní vlajky všech států, použití, kanály, praporky, zdravotnictví