Státní vlajky států světa
Státní vlajka státu Tuvalu | Oceánie | Vlajka Tuvalu | obrázky, prapory, vlaječky, symboly zemí

Státní Vlajka Tuvalu státu Tuvalu - Oceánie

Vlajka Tuvalu

Vlajka Tuvalu | Obrázek státní vlajky státu (země) Tuvalu
Flag of Tuvalu | Flagge von Tuvalu | Bandera de Tuvalu

Webovou stránku s Vlajka Tuvalu můžete sdílet se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Obrázek vlaječky země ke stažení v rozlišeníchIkona 88x44

Vlajka Tuvalu

Ikona 32x16

Vlajka TuvaluInformace o zemi Tuvalu

Uvedené informace pochází z publikace CIA The World Factbook.

Země Tuvalu (anglicky Tuvalu) leží v místě/kontinentě Oceánie. Tuvalu má rozlohu 26 km2 a 10 619 obyvatel. Nejvýše položené místo má výšku 5 m.n.m. a jmenuje se bezejmenné místo. Nejníže položené místo se nachází v úrovni 0 m.n.m. a jmenuje se Tichý oceán. Státním zřízením je a republika, členská země Commonwealthu a dnem nezávislosti je 1. říjen 1978. Hlavním městem je Funafuti. Tuvalu má mezinárodní zkratku TV.

Tuvalu - ekonomika

Celkový hrubý domácí produkt (HDP) činí 37 470 000 $. Celkový hrubý domácí produkt na obyvatele přepočtený přes paritu kupní síly je 3 400 $. HDP roste tempem 0.40 % ročně. Inflace (index spotřebitelských cen) je ve výši 3.80 % ročně. Tuvalu má 3 615 práceschopných obyvatel (z celkového počtu 10 619 lidí). Tuvalu vydává 9.90 % HDP na zdravotnictví .

Tuvalu - demografie

Jak již bylo napsáno výše, Tuvalu má 10 619 obyvatel. Přírůstek populace je ve výši 0.73 % za rok. Počet narozených dětí na 1000 obyvatel za rok je 23.35. Každá matka má průměrně 3.08 dětí. Výše kojenecké úmrtnosti je 33.55 .Průměrný předpokládaný věk dožití činí 65.11 let. Úmrtnost je 9.13 lidí na 1000 obyvatel za rok.

Tuvalu - doprava a telekomunikace

Tuvalu má 8 km silnic a 1 letišť. Je zde registrováno 58 lodí.

Počet aktivních mobilních telefonů (sim karet) v zemi Tuvalu je 2 500. Počet aktivních pevných telefonních linek je 1 600. Tuvalu má 4 200 uživatelů internetu, kteří mají k dispozici 138 579 internetových přípojek. Tuvalu má přiřazenu doménu prvního řádu .tv.

Tuvalu - energetika

.

Klíčová slova: ke stažení, Všechny země světa, vexilologie, jaderná energetika, přehled, národní, vlajka, státní zřízení, obrázek, energetika, na web, země světa, zdarma, Světové země, k vytisknutí, věk dožití, svg, elektrická energie, prapor, hrubý domácí produkt, k vytištění, demografie, vlaječka, státy, k tisku, obrázky vlaječek, Oceánie, Národní prapor, Tuvalu, Státní vlajka, vlaječky, prapory

Těší nás váš zájem o státní vlajky, o symboly zemí světa (prapory, vlaječky). Jedná se o znalosti, které se vám můžou hodit při cestování do ciziny, při zahraniční dovolené, ale i při zeměpisu, čtení knih, sledování seriálů nebo filmů. Všechny vyobrazené vlajky je možné zadarmo stáhnout a uložit v rozlišeních vhodných do článků, letáků, knih nebo pro použití na webových stránkách. Zdrojový html kód umístěný na blogu nebo jiném webu zobrazí zdarma vlajku bez nutnosti stahovat obrázek. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat informace na webovkách projektu Wikipedia, kde by měly být aktuální údaje.