Státní vlajky států světa
Státní vlajka státu Falklandy | Jižní Amerika | Vlajka Falklandských ostrovů | obrázky, prapory, vlaječky, symboly zemí

Státní Vlajka Falklandských ostrovů státu Falklandy - Jižní Amerika

Vlajka Falklandských ostrovů

Vlajka Falklandských ostrovů | Obrázek státní vlajky státu (země) Falklandy
Flag of Falkland Islands (Islas Malvinas) | Flagge der Falklandinseln (Islas Malvinas) | Bandera de las Islas Falkland (Islas Malvinas)

Webovou stránku s Vlajka Falklandských ostrovů můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Obrázek vlaječky země ke stažení v rozlišeníchIkona 88x44

Vlajka Falklandských ostrovů

Ikona 32x16

Vlajka Falklandských ostrovůInformace o zemi Falklandy

Uvedené informace pochází z publikace CIA The World Factbook.

Země Falklandy (anglicky Falkland Islands (Islas Malvinas)) leží v místě/kontinentě Jižní Amerika. Falklandy má rozlohu 12 173 km2 a 3 140 obyvatel. Nejvýše položené místo má výšku 705 m.n.m. a jmenuje se Mount Usborne. Nejníže položené místo se nachází v úrovni 0 m.n.m. a jmenuje se Atlantský oceán. Hlavním městem je Stanley. Falklandy má mezinárodní zkratku FK.

Falklandy - ekonomika

Celkový hrubý domácí produkt (HDP) činí 164 500 000 $. Celkový hrubý domácí produkt na obyvatele přepočtený přes paritu kupní síly je 55 400 $. Inflace (index spotřebitelských cen) je ve výši 1.20 % ročně. Falklandy má 5 246 práceschopných obyvatel (z celkového počtu 3 140 lidí). Nezaměstnanost je ve výši 4.10 %.

Falklandy - demografie

Jak již bylo napsáno výše, Falklandy má 3 140 obyvatel. Přírůstek populace je ve výši 0.01 % za rok.

Falklandy - doprava a telekomunikace

Falklandy má 440 km silnic a 7 letišť.

Počet aktivních mobilních telefonů (sim karet) v zemi Falklandy je 3 300. Počet aktivních pevných telefonních linek je 2 000. Falklandy má 2 900 uživatelů internetu, kteří mají k dispozici 111 internetových přípojek. Falklandy má přiřazenu doménu prvního řádu .fk.

Falklandy - energetika

Falklandy ročně spotřebuje 17 670 000 kWh elektrické energie. Roční produkce elektřiny je 19 000 000 kWh v elektrárnách o celkovém instalovaném elektrickém výkonu 10 000 kW. Falklandy exportuje 0 kWh a importuje 0 kWh elektrické energie za rok Energetický mix výroby elektrické energie je následující: fosilní paliva: 90 %, jaderná energie: 0 %, obnovitelné zdroje: 10.0 %, vodní elektrárny: 0.0 %.

Klíčová slova: na web, datum vzniku, obrázky, vodní elektrárny, prapory, veřejný dluh, praporky, věk dožití, wallpaper, elektrická energie, k vytisknutí, kanály, obrázek, doprava a telekomunikace, Falklandy, státy, k vytištění, mezinárodní kód, ke stažení, hlavní město, vlajka, národní, použití, Země světa, tapeta, HDP, vlaječka, ekonomika, seznam, Státy

Jsme potěšeni, vaším zájmem o státní vlajky, o symboly zemí světa (prapory, vlaječky). Jejich znalost se vám bude hodit nejen při cestování (dovolené), ale i při zeměpisu, čtení knih, sledování seriálů nebo filmů. Vlaječky jsou k dispozici zdarma ke stažení v různých rozlišeních pro využití v dokumentech, malé ikonky lze použít jako favicon na stránky apod. Html kódy u ikonek jsou určeny k vložení na vaše www stránky (např. na blog), kde zobrazí vlajku bez potřeby stahování a nahrávání obrázku na webový server. Uvedené informace jsou bez záruky, mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít informace ve Wikipedii, kde by měly být aktuální údaje.