Státní vlajky států světa
Státní vlajka státu Falklandy | Jižní Amerika | Vlajka Falklandských ostrovů | obrázky, prapory, vlaječky, symboly zemí

Státní Vlajka Falklandských ostrovů státu Falklandy - Jižní Amerika

Vlajka Falklandských ostrovů

Vlajka Falklandských ostrovů | Obrázek státní vlajky státu (země) Falklandy
Flag of Falkland Islands (Islas Malvinas) | Flagge der Falklandinseln (Islas Malvinas) | Bandera de las Islas Falkland (Islas Malvinas)

Tuto vlajku (Vlajka Falklandských ostrovů) můžete sdílet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Obrázek vlaječky země ke stažení v rozlišeníchIkona 88x44

Vlajka Falklandských ostrovů

Ikona 32x16

Vlajka Falklandských ostrovůInformace o zemi Falklandy

Uvedené informace pochází z publikace CIA The World Factbook.

Země Falklandy (anglicky Falkland Islands (Islas Malvinas)) leží v místě/kontinentě Jižní Amerika. Falklandy má rozlohu 12 173 km2 a 3 140 obyvatel. Nejvýše položené místo má výšku 705 m.n.m. a jmenuje se Mount Usborne. Nejníže položené místo se nachází v úrovni 0 m.n.m. a jmenuje se Atlantský oceán. Hlavním městem je Stanley. Falklandy má mezinárodní zkratku FK.

Falklandy - ekonomika

Celkový hrubý domácí produkt (HDP) činí 164 500 000 $. Celkový hrubý domácí produkt na obyvatele přepočtený přes paritu kupní síly je 55 400 $. Inflace (index spotřebitelských cen) je ve výši 1.20 % ročně. Falklandy má 5 246 práceschopných obyvatel (z celkového počtu 3 140 lidí). Nezaměstnanost je ve výši 4.10 %.

Falklandy - demografie

Jak již bylo napsáno výše, Falklandy má 3 140 obyvatel. Přírůstek populace je ve výši 0.01 % za rok.

Falklandy - doprava a telekomunikace

Falklandy má 440 km silnic a 7 letišť.

Počet aktivních mobilních telefonů (sim karet) v zemi Falklandy je 3 300. Počet aktivních pevných telefonních linek je 2 000. Falklandy má 2 900 uživatelů internetu, kteří mají k dispozici 111 internetových přípojek. Falklandy má přiřazenu doménu prvního řádu .fk.

Falklandy - energetika

Falklandy ročně spotřebuje 17 670 000 kWh elektrické energie. Roční produkce elektřiny je 19 000 000 kWh v elektrárnách o celkovém instalovaném elektrickém výkonu 10 000 kW. Falklandy exportuje 0 kWh a importuje 0 kWh elektrické energie za rok Energetický mix výroby elektrické energie je následující: fosilní paliva: 90 %, jaderná energie: 0 %, obnovitelné zdroje: 10.0 %, vodní elektrárny: 0.0 %.

Klíčová slova: použití, státní zřízení, ke stažení, silnice, k vytištění, zdravotnictví, seznam, doprava a telekomunikace, zdarma, den nezávislosti, svg, Národní prapor, obrázky, Země světa, wallpaper, nejvyšší bod, Jižní Amerika, Státní vlajky všech států, k tisku, porodnost, prapory, doména, Jižní Amerika, průplavy, zástavy, jaderná energetika, prapor, informace, vlaječky, export

Těší nás váš zájem o státní vlajky, státní symboly zemí a jejich prapory, vlaječky. Tato všeobecná znalost se vám může hodit nejen při cestách do ciziny nebo o dovolené v zahraničí, ale i při studiu zeměpisu nebo při sledování filmů a seriálů. Obrázky vlajek jsou k dispozici zadarma ke stáhnutí v řadě rozlišení pro využití v dokumentech nebo prezentacích. Malé ikony lze využít jako tzv. favicon na webové stránky apod. Uvedené html kódů lze malé vlaječky vložit přímo na vaše webové stránky nebo blog. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Věříme, že chápete, že údaje nemohou být často aktualizovány. Můžete též zkusit najít informace na české Wikipedii, kde by měly být aktuální údaje.