Státní vlajky států světa
Státní vlajka státu Vatikán | Evropa | Vatikánská vlajka | obrázky, prapory, vlaječky, symboly zemí

Státní Vatikánská vlajka státu Vatikán - Evropa

Vatikánská vlajka

Vatikánská vlajka | Obrázek státní vlajky státu (země) Vatikán
Flag of Holy See (Vatican City) | Flagge von Holy See (Vatican City) | Bandera de la Santa Sede (Ciudad del Vaticano)

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli obrázek Vatikánská vlajka s vašimi přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Obrázek vlaječky země ke stažení v rozlišeníchIkona 88x88

Vatikánská vlajka

Ikona 32x32

Vatikánská vlajkaInformace o zemi Vatikán

Uvedené informace pochází z publikace CIA The World Factbook.

Země Vatikán (anglicky Holy See (Vatican City)) leží v místě/kontinentě Evropa. Vatikán má rozlohu 0 km2 a 836 obyvatel. Nejvýše položené místo má výšku 75 m.n.m. a jmenuje se bezejmenné místo. Nejníže položené místo se nachází v úrovni 19 m.n.m. a jmenuje se bezejmenné místo. Státním zřízením je teokratická absolutní monarchie a dnem nezávislosti je 11. únor 1929. Hlavním městem je Vatikán. Vatikán má mezinárodní zkratku VT.

Vatikán - ekonomika

Vatikán - demografie

Jak již bylo napsáno výše, Vatikán má 836 obyvatel. Přírůstek populace je ve výši 0.00 % za rok.

Vatikán - doprava a telekomunikace

.

Počet aktivních pevných telefonních linek je 5 120. Vatikán má 102 přípojek k internetu. Vatikán má přiřazenu doménu prvního řádu .va.

Vatikán - energetika

.

Klíčová slova: seznam, HDP, Evropa, demografie, prapor, obnovitelné zdroje, zdarma, měna, tapeta, Státní vlajky všech států, k vytisknutí, doména, na web, letiště, k tisku, hlavní město, rozměry, fosilní paliva, použití, Seznam státních vlajek, vexilologie, Afrika, prapory, nejvyšší bod, Vatikán, Světové země, zástavy, hlavní města, vlaječka, národní

Jsme rádi, že se zajímáte o státní vlajky, prapory, státní symboly a vlaječky zemí světa. Jedná se o znalosti, které se vám můžou hodit při cestování do ciziny, při zahraniční dovolené, ale i při zeměpisu, čtení knih, sledování seriálů nebo filmů. Všechny vlajky je též možné zdarma uložit v různých rozlišeních vhodných pro dokumenty (Word, Excel, Powerpoint), jako favicon na webové stránky atd. Html zdrojový kód vložený na vaše internetové stránky zobrazí vlaječku bez nutnosti stahování a nahrávání obrázku. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů jsou omezené. Zkuste též hledat informace v české Wikipedii, kde by měly být aktuální údaje.