Státní vlajky států světa
Státní vlajka státu Vatikán | Evropa | Vatikánská vlajka | obrázky, prapory, vlaječky, symboly zemí

Státní Vatikánská vlajka státu Vatikán - Evropa

Vatikánská vlajka

Vatikánská vlajka | Obrázek státní vlajky státu (země) Vatikán
Flag of Holy See (Vatican City) | Flagge von Holy See (Vatican City) | Bandera de la Santa Sede (Ciudad del Vaticano)

Tuto vlajku (Vatikánská vlajka) můžete sdílet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Obrázek vlaječky země ke stažení v rozlišeníchIkona 88x88

Vatikánská vlajka

Ikona 32x32

Vatikánská vlajkaInformace o zemi Vatikán

Uvedené informace pochází z publikace CIA The World Factbook.

Země Vatikán (anglicky Holy See (Vatican City)) leží v místě/kontinentě Evropa. Vatikán má rozlohu 0 km2 a 836 obyvatel. Nejvýše položené místo má výšku 75 m.n.m. a jmenuje se bezejmenné místo. Nejníže položené místo se nachází v úrovni 19 m.n.m. a jmenuje se bezejmenné místo. Státním zřízením je teokratická absolutní monarchie a dnem nezávislosti je 11. únor 1929. Hlavním městem je Vatikán. Vatikán má mezinárodní zkratku VT.

Vatikán - ekonomika

Vatikán - demografie

Jak již bylo napsáno výše, Vatikán má 836 obyvatel. Přírůstek populace je ve výši 0.00 % za rok.

Vatikán - doprava a telekomunikace

.

Počet aktivních pevných telefonních linek je 5 120. Vatikán má 102 přípojek k internetu. Vatikán má přiřazenu doménu prvního řádu .va.

Vatikán - energetika

.

Klíčová slova: tapeta, přístavy, Vatikán, velikost populace, png, mezinárodní kód, vlaječky, Světové země, ikona na web, Přehled státních praporů, vexilologie, demografie, prapor, Země světa, Vatikán, import, vlajka, Obrázky vlaječky zemí, wallpaper, HDP, obrázek, Národní prapor, použití, kojenecká úmrtnost, přehled, hlavní město, vlaječka, vodní elektrárny, obrázky, hlavní města

Těší nás váš zájem o státní vlajky, státní symboly zemí a jejich prapory, vlaječky. Tato všeobecná znalost se vám může hodit nejen při cestách do ciziny nebo o dovolené v zahraničí, ale i při studiu zeměpisu nebo při sledování filmů a seriálů. Obrázky vlajek jsou k dispozici zadarma ke stáhnutí v řadě rozlišení pro využití v dokumentech nebo prezentacích. Malé ikony lze využít jako tzv. favicon na webové stránky apod. Zdrojový html kód umístěný na blogu nebo jiném webu zobrazí zdarma vlajku bez nutnosti stahovat obrázek. Texty mohou obsahovat chyby. Věříme, že chápete, že údaje nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít informace v české verzi Wikipedia.cz, kde by měly být aktuální údaje.