Státní vlajky států světa
Státní vlajka státu Vatikán | Evropa | Vatikánská vlajka | obrázky, prapory, vlaječky, symboly zemí

Státní Vatikánská vlajka státu Vatikán - Evropa

Vatikánská vlajka

Vatikánská vlajka | Obrázek státní vlajky státu (země) Vatikán
Flag of Holy See (Vatican City) | Flagge von Holy See (Vatican City) | Bandera de la Santa Sede (Ciudad del Vaticano)

Webovou stránku s Vatikánská vlajka můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Obrázek vlaječky země ke stažení v rozlišeníchIkona 88x88

Vatikánská vlajka

Ikona 32x32

Vatikánská vlajkaInformace o zemi Vatikán

Uvedené informace pochází z publikace CIA The World Factbook.

Země Vatikán (anglicky Holy See (Vatican City)) leží v místě/kontinentě Evropa. Vatikán má rozlohu 0 km2 a 836 obyvatel. Nejvýše položené místo má výšku 75 m.n.m. a jmenuje se bezejmenné místo. Nejníže položené místo se nachází v úrovni 19 m.n.m. a jmenuje se bezejmenné místo. Státním zřízením je teokratická absolutní monarchie a dnem nezávislosti je 11. únor 1929. Hlavním městem je Vatikán. Vatikán má mezinárodní zkratku VT.

Vatikán - ekonomika

Vatikán - demografie

Jak již bylo napsáno výše, Vatikán má 836 obyvatel. Přírůstek populace je ve výši 0.00 % za rok.

Vatikán - doprava a telekomunikace

.

Počet aktivních pevných telefonních linek je 5 120. Vatikán má 102 přípojek k internetu. Vatikán má přiřazenu doménu prvního řádu .va.

Vatikán - energetika

.

Klíčová slova: ke stažení, Světové země, použití, počet obyvatel, rozměry, porodnost, png, Seznam státních vlajek, Evropa, informace, k vytištění, hrubý domácí produkt, vlajka, kojenecká úmrtnost, obrázky, energetika, prapory, nejnižší bod, zdarma, import, tapeta, Státní vlajky všech států, vlaječky, HDP, seznam, fosilní paliva, vlaječka, ekonomika, vexilologie, Afrika

Jsme potěšeni, vaším zájmem o státní vlajky, o symboly zemí světa (prapory, vlaječky). Jejich znalost se vám bude hodit nejen při cestování (dovolené), ale i při zeměpisu, čtení knih, sledování seriálů nebo filmů. Vlaječky jsou k dispozici zdarma ke stažení v různých rozlišeních pro využití v dokumentech, malé ikonky lze použít jako favicon na stránky apod. Html zdrojové kódy umožnují vložit vlajku bez stahování přímo na vaše internetové stránky či blog. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat informace na webovkách projektu Wikipedia, kde by měly být aktuální údaje.