Státní vlajky států světa
Státní vlajka státu Pásmo Gaza | Blízký východ | Vlajka Pásma Gazy | obrázky, prapory, vlaječky, symboly zemí

Státní Vlajka Pásma Gazy státu Pásmo Gaza - Blízký východ

Vlajka Pásma Gazy

Vlajka Pásma Gazy | Obrázek státní vlajky státu (země) Pásmo Gaza
Flag of Gaza Strip | Flagge des Gazastreifens | Bandera de la Franja de Gaza

Tuto vlajku (Vlajka Pásma Gazy) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Obrázek vlaječky země ke stažení v rozlišeníchIkona 88x44

Vlajka Pásma Gazy

Ikona 32x16

Vlajka Pásma GazyInformace o zemi Pásmo Gaza

Uvedené informace pochází z publikace CIA The World Factbook.

Země Pásmo Gaza (anglicky Gaza Strip) leží v místě/kontinentě Blízký východ. Pásmo Gaza má rozlohu 360 km2 a 1 710 257 obyvatel. Nejvýše položené místo má výšku 105 m.n.m.. Nejníže položené místo se nachází v úrovni 0 m.n.m. a jmenuje se Středozemní moře. Pásmo Gaza má mezinárodní zkratku GZ.

Pásmo Gaza - ekonomika

Inflace (index spotřebitelských cen) je ve výši 5.00 % ročně. Pásmo Gaza má 348 200 práceschopných obyvatel (z celkového počtu 1 710 257 lidí). Nezaměstnanost je ve výši 40.00 %.

Pásmo Gaza - demografie

Jak již bylo napsáno výše, Pásmo Gaza má 1 710 257 obyvatel. Přírůstek populace je ve výši 3.11 % za rok. Počet narozených dětí na 1000 obyvatel za rok je 34.30. Každá matka má průměrně 4.57 dětí. Výše kojenecké úmrtnosti je 16.55 a úmrtnost matek 64.00 zemřelých na 100 000 porodů. Průměrný předpokládaný věk dožití činí 74.16 let. Úmrtnost je 3.22 lidí na 1000 obyvatel za rok.

Pásmo Gaza - doprava a telekomunikace

Pásmo Gaza má 1 letišť.

Počet aktivních mobilních telefonů (sim karet) v zemi Pásmo Gaza je 2 405 000. Počet aktivních pevných telefonních linek je 337 000. Pásmo Gaza má 1 379 000 uživatelů internetuPásmo Gaza má přiřazenu doménu prvního řádu .ps. .

Pásmo Gaza - energetika

Pásmo Gaza ročně spotřebuje 202 000 kWh elektrické energie. Roční produkce elektřiny je 51 000 kWh .Pásmo Gaza exportuje 0 kWh a importuje 193 000 kWh elektrické energie za rok.

Klíčová slova: vlaječky, Přehled státních praporů, k vytisknutí, informace, vexilologie, zdravotnictví, vlaječka, internetové domény, ke stažení, velikost populace, praporky, jaderná energetika, vlajka, Afrika, použití, obrázky vlaječek, wallpaper, národ, rozměry, Obrázky vlaječky zemí, seznam, Země světa, Pásmo Gaza, hrubý domácí produkt, tapeta, národní, obrázek, mezinárodní kód, Blízký východ, doprava a telekomunikace

Jsme rádi, že se zajímáte o státní vlajky, státní symboly zemí a jejich prapory, vlaječky. Jedná se o znalosti, které se vám můžou hodit při cestování do ciziny, při zahraniční dovolené, ale i při studiu zeměpisu nebo při sledování filmů a seriálů. Vlajky je možné zdarma stáhnout v různých rozlišeních pro použití v dokumentech, jako favicon apod. Html zdrojový kód vložený na vaše internetové stránky zobrazí vlaječku bez nutnosti stahování a nahrávání obrázku. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít informace v české verzi Wikipedia.cz, kde by měly být aktuální údaje.