Státní vlajky států světa
Státní vlajka státu Pásmo Gaza | Blízký východ | Vlajka Pásma Gazy | obrázky, prapory, vlaječky, symboly zemí

Státní Vlajka Pásma Gazy státu Pásmo Gaza - Blízký východ

Vlajka Pásma Gazy

Vlajka Pásma Gazy | Obrázek státní vlajky státu (země) Pásmo Gaza
Flag of Gaza Strip | Flagge des Gazastreifens | Bandera de la Franja de Gaza

Potěší nás, pokud budete Vlajka Pásma Gazy sdílet se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Obrázek vlaječky země ke stažení v rozlišeníchIkona 88x44

Vlajka Pásma Gazy

Ikona 32x16

Vlajka Pásma GazyInformace o zemi Pásmo Gaza

Uvedené informace pochází z publikace CIA The World Factbook.

Země Pásmo Gaza (anglicky Gaza Strip) leží v místě/kontinentě Blízký východ. Pásmo Gaza má rozlohu 360 km2 a 1 710 257 obyvatel. Nejvýše položené místo má výšku 105 m.n.m.. Nejníže položené místo se nachází v úrovni 0 m.n.m. a jmenuje se Středozemní moře. Pásmo Gaza má mezinárodní zkratku GZ.

Pásmo Gaza - ekonomika

Inflace (index spotřebitelských cen) je ve výši 5.00 % ročně. Pásmo Gaza má 348 200 práceschopných obyvatel (z celkového počtu 1 710 257 lidí). Nezaměstnanost je ve výši 40.00 %.

Pásmo Gaza - demografie

Jak již bylo napsáno výše, Pásmo Gaza má 1 710 257 obyvatel. Přírůstek populace je ve výši 3.11 % za rok. Počet narozených dětí na 1000 obyvatel za rok je 34.30. Každá matka má průměrně 4.57 dětí. Výše kojenecké úmrtnosti je 16.55 a úmrtnost matek 64.00 zemřelých na 100 000 porodů. Průměrný předpokládaný věk dožití činí 74.16 let. Úmrtnost je 3.22 lidí na 1000 obyvatel za rok.

Pásmo Gaza - doprava a telekomunikace

Pásmo Gaza má 1 letišť.

Počet aktivních mobilních telefonů (sim karet) v zemi Pásmo Gaza je 2 405 000. Počet aktivních pevných telefonních linek je 337 000. Pásmo Gaza má 1 379 000 uživatelů internetuPásmo Gaza má přiřazenu doménu prvního řádu .ps. .

Pásmo Gaza - energetika

Pásmo Gaza ročně spotřebuje 202 000 kWh elektrické energie. Roční produkce elektřiny je 51 000 kWh .Pásmo Gaza exportuje 0 kWh a importuje 193 000 kWh elektrické energie za rok.

Klíčová slova: vlaječky, obrázky vlaječek, Blízký východ, národ, zdarma, vodní elektrárny, praporky, Světové země, prapory, den nezávislosti, rozměry, doména, svg, internetové domény, vexilologie, nejnižší bod, vlaječka, veřejný dluh, k tisku, porodnost, k vytisknutí, Země světa, wallpaper, hlavní města, tapeta, měna, Pásmo Gaza, Přehled státních praporů, Pásmo Gaza, rozloha

Těší nás váš zájem o státní vlajky, vlaječky, prapory, zástavy a obrázky státních symbolů zemí. Tato znalost se bude hodit nejen při dovolené a cestování do vzdálených zemí, ale i při studiu zeměpisu nebo při sledování filmů a seriálů. Obrázky vlajek jsou k dispozici zadarma ke stáhnutí v řadě rozlišení pro využití v dokumentech nebo prezentacích. Malé ikony lze využít jako tzv. favicon na webové stránky apod. Html kódy u ikonek jsou určeny k vložení na vaše www stránky (např. na blog), kde zobrazí vlajku bez potřeby stahování a nahrávání obrázku na webový server. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizovat obsah. Pokuste se též vyhledat informace ve známé Wikipedii, kde by měly být aktuální údaje.