Státní vlajky států světa
Státní vlajka státu Pásmo Gaza | Blízký východ | Vlajka Pásma Gazy | obrázky, prapory, vlaječky, symboly zemí

Státní Vlajka Pásma Gazy státu Pásmo Gaza - Blízký východ

Vlajka Pásma Gazy

Vlajka Pásma Gazy | Obrázek státní vlajky státu (země) Pásmo Gaza
Flag of Gaza Strip | Flagge des Gazastreifens | Bandera de la Franja de Gaza

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli obrázek Vlajka Pásma Gazy s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Obrázek vlaječky země ke stažení v rozlišeníchIkona 88x44

Vlajka Pásma Gazy

Ikona 32x16

Vlajka Pásma GazyInformace o zemi Pásmo Gaza

Uvedené informace pochází z publikace CIA The World Factbook.

Země Pásmo Gaza (anglicky Gaza Strip) leží v místě/kontinentě Blízký východ. Pásmo Gaza má rozlohu 360 km2 a 1 710 257 obyvatel. Nejvýše položené místo má výšku 105 m.n.m.. Nejníže položené místo se nachází v úrovni 0 m.n.m. a jmenuje se Středozemní moře. Pásmo Gaza má mezinárodní zkratku GZ.

Pásmo Gaza - ekonomika

Inflace (index spotřebitelských cen) je ve výši 5.00 % ročně. Pásmo Gaza má 348 200 práceschopných obyvatel (z celkového počtu 1 710 257 lidí). Nezaměstnanost je ve výši 40.00 %.

Pásmo Gaza - demografie

Jak již bylo napsáno výše, Pásmo Gaza má 1 710 257 obyvatel. Přírůstek populace je ve výši 3.11 % za rok. Počet narozených dětí na 1000 obyvatel za rok je 34.30. Každá matka má průměrně 4.57 dětí. Výše kojenecké úmrtnosti je 16.55 a úmrtnost matek 64.00 zemřelých na 100 000 porodů. Průměrný předpokládaný věk dožití činí 74.16 let. Úmrtnost je 3.22 lidí na 1000 obyvatel za rok.

Pásmo Gaza - doprava a telekomunikace

Pásmo Gaza má 1 letišť.

Počet aktivních mobilních telefonů (sim karet) v zemi Pásmo Gaza je 2 405 000. Počet aktivních pevných telefonních linek je 337 000. Pásmo Gaza má 1 379 000 uživatelů internetuPásmo Gaza má přiřazenu doménu prvního řádu .ps. .

Pásmo Gaza - energetika

Pásmo Gaza ročně spotřebuje 202 000 kWh elektrické energie. Roční produkce elektřiny je 51 000 kWh .Pásmo Gaza exportuje 0 kWh a importuje 193 000 kWh elektrické energie za rok.

Klíčová slova: vlaječky, kanály, tapeta, státní zřízení, seznam, národ, prapory, zdravotnictví, ke stažení, doména, png, fosilní paliva, Blízký východ, HDP, vlaječka, hlavní město, ikona na web, internetové domény, praporky, počet obyvatel, k tisku, železnice, zástavy, Země světa, svg, Obrázky vlaječky zemí, obrázek, vodní elektrárny, na web, den nezávislosti

Jsme rádi, že se zajímáte o státní vlajky, prapory, státní symboly a vlaječky zemí světa. Jedná se o znalosti, které se vám můžou hodit při cestování do ciziny, při zahraniční dovolené, ale i při zeměpisu, čtení knih, sledování seriálů nebo filmů. Všechny vlajky je též možné zdarma uložit v různých rozlišeních vhodných pro dokumenty (Word, Excel, Powerpoint), jako favicon na webové stránky atd. Html kódy u ikonek jsou určeny k vložení na vaše www stránky (např. na blog), kde zobrazí vlajku bez potřeby stahování a nahrávání obrázku na webový server. Uvedené informace jsou bez záruky, mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme. Bohužel, naše možnosti updatů jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat v české Wikipedii, kde by měly být aktuální údaje.